Kasım 2018 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

2018 yılının kasım ayında birçok firmanın ve kozmetik markasının kampanyaları mevcut. Kozmetik ürünlerinde yüz bakım ürünlerinden, cilt bakım ürünlerine, vücut bakım ürünlerinden, kişisel bakım ürünlerine kadar birçok kategoride markaların kampanyalı ürünler yer alıyor. Parfüm grubunda 1 alana bir hediye, krem alana makyaj malzemesi hediye gibi birçok kampanyaya şahit oluyoruz. Özellikle zincir kozmetik mağazaları ve network marketing yolu ile satış yapan kozmetik markaları kasım 2018 kampanyalı kozmetik ürünleri arasında yeni ürünlerini satışa sunmaya başladı. Bu ürünler arasında parfüm, krem, bitkisel kozmetik ürünleri yer alıyor. 2018 Kasım ayında yeni piyasaya çıkan birçok ürün var.

Kozmetik Markalarının Kasım Ayı Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir?

Kozmetik markaları kasım ayında yüz bakımı için birçok üründe kampanya mevcuttur. Kampanyalı ürünler arasında yüz bakım kremleri, tonikler, gece ve gündüz maskeleri, kırışıklık azaltıcı kremler ve yaşlanma karşıtı kremler mevcut. Bu ürünleri kampanyalar nedeniyle kampanya dışındaki zamana göre çok daha uygun fiyatlarla alabilecek ve yüzünüzün bakımını yaparak daha güzel bir yüze sahip olacaksınız.

Kasım Ayı Parfüm Kampanyaları Nelerdir?

Kozmetik markalarının kasım ayında sundukları bir diğer kampanya ise parfüm kampanyasıdır. Bu kampanyalar sayesinde kampanya olmadan bir adet parfüm alacaksanız kampanya sayesinde iki hatta bazı markaların kampanyası ile üç adet alabilecekseniz. kampanya döneminde çok büyük indirimler yapılıyor. Bu kampanyalarda fiyat indiriminin yanında ikinci ürünü seçme hakkı da tanınıyor bu sayede bir tane erkek parfümü alırken bir tane de bayan parfümü alarak eşinize, sevgilinize hediye etme imkanı bulabiliyorsunuz.

Kasım Ayı Saç Ve Vücut Bakımı Kampanyaları Nelerdir?

Kozmetik markaları yüz bakımı ve parfüm kampanyalarının yanında saç ve vücut bakımı için de kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarda bitkisel şampuanlar, doğal sabunlar, duş jelleri ve vücut kremleri için kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalar sayesinde vücudumuzun ihtiyacı olan doğal ürünleri çok daha uygun fiyata alıp kullanabiliyoruz. Kozmetik markaları kasım ayı için birçok kategoride indirim ve kampanyalar düzenledi. Sizde bu kampanyalardan yararlanmak için fırsatı kaçırmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here