Kapşonlu Örgü Çocuk Yeleği Yapılışı

yeni örgü yelek kapşonlu

Çocuk yeleği modellerinden bir tanesi olan kapşonlo örgü yelekleri son yıllarda anneler tarafından takip edilmektedir. Öyleki çoğu bayan çocukları için örgü yelek örneklerinden en iyisi seçerek hızlıca örmek istiyor. Ama hanımların büyük çoğunluğu örme işlerinden anlamadıkları için çözümü hazır giyimde aramakta olup kalitesiz ürün alımına gidebiliyor. Bizde hanımların basitçe öğrenebileceği modelleri sizler için derledik.

Bunlardan biri olan Kapşonlu Örgü Çocuk Yeleği Yapılışı ile sizlerde hem çocuklarınıza hem de torunlarınıza örmeye start verebilirsiniz. Kapşonlu Örgü Çocuk Yeleği Yapılışı bakımından biraz zaman alsa da işlem sonunda güzel bir el emeği ortaya çıkacağından şüpheniz olmasın.

2016 kapşonlu örgü çocuk yeleği yapılışı ile ilgili yapılacaklara gelecek olursak, ilk olarak yeleği örmek istediğiniz rengi belirlemeniz gerekir. Kız çocuklar için sarı, pembe, mor, kırmızı ve benzeri renkleri, adam çocuklar içinse beyaz, gri, mavi, yeşil ya da karışık renkleri kullanabilirsiniz. Yeleğe 50 ilmekle başlamanız gerekir. 1 ters 1 düz olacak şekilde bir lastik örmelisiniz. Bu lastiği istediğiniz kadar örebilirsiniz. Bunu tamamladıktan sonrasında 7 ilmek kenar lastiği bırakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here