Kadın Kış Kıyafet Trendleri

yeni kış modası 2019

Bayanların çoğu soğuk kış günlerinde kış kıyafeti seçmede kararsız kalabiliyorlar. Modanın ahenk taşlarından biri olan Milano ve New York Moda Haftası kışın kendini hissettirdiği soğuk günlerle birlikte sona erdi. Soğuk havaların kapıda olduğu şu sıralarda kışlık kıyafetlerin vitrinleri süslemeye başladığını görmekteyiz. Bu yazımızda sizin için 2019 kış modası hakkında fikir edinebileceğiniz bir yazı derledik.

Bu kış, süet, püskül, çizgili ve desenli pantolonlar, pançolar, kürk ve dantel detayları çoğu vitrinlerde dikkatinizi çekecektir.Kısa triko elbiseler ile birlikte kullanabileceğiniz uzun çizmeler, omuzlarınıza alacağınız geniş yakalı paltolar bu kış dolabınızın vazgeçilmez parçaları arasında yerini almalı.

70’li yılların tekrardan günümüze sirayet etmesiyle birlikte yeni bir akımın başlangıcı olan bohem,Retro ve vintage tarzıoldukça revaçta. Patchwork desenler doğru ve güzel kombinlendiğinde sizi oldukça şık ve dikkat çekici kılacaktır.

Pantolon askıları da bu yıl sık karşılaşacağımız detaylar arasında. Basic bir pantolon ve kazaklarla birlikte kullanacağınız pantolon askıları uzunca bir süre dolabımızın vazgeçilmez parçaları arasında kalacak gibi gözüküyor.

Kıyafetimizin tamamlayıcı parçaları arasında bulunan pançolar da kış boyu bize eşlik edecekler. Şık bir görüntü elde etmek istiyorsanız, kalem eteklerinizin, elbiselerinizin, klasik kıyafetlerinizin tamamına kullanabileceğiniz blazer pançolar sizi elit bir görünüme kavuşturacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here