İlişkinizin Tazeliğini Koruyan Sözler

İlişkileri ilk günkü gibi taze tutmak pek kolay değildir. Geçen uzun yıllar zamanla aşkı öldürmekte ve ilişkilerdeki tazeliği yitirmektedir. Aslında ufacık sürprizler ve güzel sözlerle bir ilişkiyi ilk günkü kadar canlı tutmak mümkündür. Fakat burada en büyük iş bayana düşmektedir. Peki ilişkinizin tazeliğini koruyan sözler hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz?

  • Bir erkeği mutlu edecek en büyük söz ”Seninle gurur duyuyorum” mesajı vermektir. Bunu özellikle arkadaş ortamında yaptığınız sohbetlerde belirtirseniz, onun başarılarından bahsederseniz erkeğinizi yücelterek mutlu edebilirsiniz.
  • Fırsat buldukça ona hayatınızda olduğu için, destekleri için ve sizi düşündüğü için teşekkür etmeyi ihmal etmeyin. Bu sayede size yaptığı şeylerden duyduğunuz küçük mutluluklar sizin için daha çok şey yapmasını sağlayacaktır.
  • Eğer hatalarınız varsa mutlaka özür dileyin. Yaptığınız hatalarda özür dilemeniz ve üzgünlüğünüzü göstermeniz onun yumuşamasını sağlayacaktır.
  • Erkeğinizin egosunu yükseltmeyi deneyin. Başka kadınların ona baktığını, ne kadar yakışıklı olduğunu ve böyle bir erkeğe sahip olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu söyleyin. Bu onu oldukça mutlu edecek ve kendini şanslı hissedecektir.
  • Erkeklerin zorlandıkları noktalardan birisi bayana hediye almaktır. Aldığım hediyeyi beğenir mi? Acaba hangisini alsam? diye zorluklar içerisinde yaptığı seçimin sizin tarafınızdan beğenilmesi onun için çok önemlidir. Ona aldığı hediyeyi sizin ve arkadaşlarınızın çok beğendiğinizi söyleyin.
  • Ondan sürekli ilgi beklediğiniz bir gerçek. Fakat gün boyu yorulan erkeğinize eve geldiğinde ”Biraz dinlen aşkım, yorgunsundur” gibi cümleler kurarak onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Geldik ilişkinizin tazeliğini koruyan en can alıcı kelimeye Tabii ki de klasikleşmiş ”Seni Seviyorum” sözü ilişkinizi canlı tutmak için en güzel sözdür. Fakat bu sözü her zaman değil bazı özel anlarda ve hiç beklenmedik zamanlarda kullanmanız ilişkinizin canlılığını korumanın en güzel yoludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here