İlginç Örgü Modelleri

İlginç Örgü Modelleri

Örgü sizin için bir tutkuysa ve sürekli olarak farklı modeller denemek istiyorsanız ilginç örgü modelleri hakkında ki yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazıda kazak ya da yeleklerden çok daha farklı örgü tasarımlarına ve hayal dünyanızı zorlayacak örgü modeli fikirlerine rastlayabilirsiniz. Farklılık seven bir yanınız varsa ve bunu ördüğünüz el işlerine de yansıtmayı seviyorsanız doğru yerdesiniz.
İlginç örgü modelleri sayesinde tarzınızı ve farkınızı konuşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken size vereceğimiz fikirlerden ilham almak olacaktır. Bu fikirlerden yola çıkarak çok daha güzellerini sizler de tasarlayabilirsiniz. Amacınız hem eğlenmek hem de örgü örmekse doğru bir işlem yapıyorsunuz demektir. Çünkü kişi ancak çok severek yaptığı işlerden başarılı sonuçlar almaktadır.

designcoholic-ilginc-degisik-guzel-orgu-modelleri-8

İlginç Örgü Fikirleri

Sizler için derlediğimiz bazı ilginç örgü modelleri hakkında ki düşüncelerimizi bu yazı ile sizlere aktaracağız. Bunlardan ilki; sakal şeklinde örülmüş bir bere. Şapka kısmını farklı renkle öreceğiniz bereye ek olarak farklı renkte bir sakal şekli ekleyebilirsiniz. Böylece hem başınız hem de çene kısmınız soğuktan korunmuş olacaktır. Diğer bir önerimiz de çaydanlık için öreceğiniz bir kılıf. Burada da amaç hem dekoratif bir şıklık sağlamak hem de çayı sıcak tutmaktır. Duvar saati şeklinde öreceğiniz duvar süsü bir örgü ile de tüm misafirlerinizi bu fikre hayran bırakabilirsiniz. Çiçek şeklinde öreceğiniz bardak altıkları da yine hem şık görünecek hem de misafirlerinizi şaşırtacaktır. Bu küçük ince detaylar sizler için de güzel fikirler olabilir. Bunların dışında bebekler için tavşan kulaklı şekilde örülecek bereler ve uçları el şeklinde örülen atkılarla da hayal dünyanızı genişletebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bir model beğenip örgü ipini ve örgü şişini elinize almanız olacaktır.

İlginç örgü modelleri hakkında ki galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here