İkizler ve Yengeç Burcuna Göre Abiye Elbise Seçimi

Abiye Kıyafetler

Abiye kıyafetler her zaman giyilen tasarımlar değildir. En özel günlerde bayanların en şık olmalarını sağlamak için çeşitli türlerde dizayn edilmişlerdir. Herkesin kendine has bir vücut tipi ve ten rengi vardır. Abiye elbiseler seçilirken genelde ten rengine yakışan ve vücut tipine uyacak şekilde olanlardan yola çıkılır. Ancak kişinin doğum tarihi yani burcu da abiye seçimindeki karakteristik özellikleri ön plana çıkarmaktadır. İkizler ve yengeç burcunun abiye tercihlerinin neler olduğuna birlikte göz gezdirelim.

İkizler ve Yengeç Burcu Abiye Tercihleri

İkizler Burcu

İkizler Burcu
İkizler burcu kadını neşeli, pratik, akıllı ve tavırlarını bilen biridir. Sadece değişken bir yapı içerisinde olduğu için ikizler kadının anlaşılması gerçekten zordur. İlgi odağı olmaktan ve hareketli yaşamaktan hoşlanan ikizler kıyafet tercihleri konusunda spor tercihler yapmayı sever ve abiye tercihlerinde de ağır kıyafetler tercih etmez. Yarı abiye kıyafetleri tercih ederek tarzını ve kişiliğini oraya koyar. Farklı tarzlarda olan elbiseleri ve kumaşları tercih ederler ve birbiriyle uyumlu canlı renklerden hoşlanırlar. En tercih edilen modeli ise tek omuz elbiselerdir. Yırtmacı ve rengiyle ikizler tam bir uyum sergiler.

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
Yengeç kadını melankolik yapısıyla ve duygusallığı ile kendini belli eder. Güzelliğini aslında çekici ya da etkileyici olmasından değil çocuksu ve hüzünlü bakışlar ile çevreyi izlemesinden alır. Sevilmek ve şımartılmak onların ev sevdiği özelliktir. Tül ya da saten kumaşlı elbiselerden hoşlanan yengeç bayanları kendilerini daha iyi tamamlayan tül elbiseler ile şık bir görüntü kazandırır. Aynı zamanda duygusal yapılarıyla da bütünlük kazandırmış olurlar. Açık gri renkli bir saten görünümlü elbise doğru bir tercih olacaktır. Abartılı kıyafetlerden hiç hoşlanmayan yengeç bayanları omuzlarında ufak taşlı detaylar kullanabilir.

İkizler ve yengeç burcu diğer abiye seçenekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here