Igor Çocuk Çizme

Igor Çocuk Çizme

Nomadic Republic çatısı altında yer alan Igor markası, çocuklara özel olarak ürettiği sandalet ve çizme modelleriyle en sevilen markalar arasında yer alıyor. Gelişim çağındaki çocukların özgürce hareket etmesine yardımcı olan dayanıklı, stil sahibi ve ergonomik Igor çizme modelleri ayak sağlığını korurken işlevsel özellikleriyle de tercih sebebi oluyor. Erkek ve kız çocuklarına özel çeşitli renk ve desen seçenekleriyle sunulan çizmeler, sokakta ya da okulda uzun süre ayakta kalan, oyun esnasında aktif hareket eden çocukların maksimum konfor elde etmesini sağlıyor. Igor çizme çeşitleri dayanıklı yapılarıyla fiyat performans noktasında da fark yaratıyor.

Igor Çocuk Çizme Modelleri

 Yazın çocuklara plajda, havuz kenarında ya da sokakta keyifle giyebilecekleri konforlu sandalet modelleri sunan Igor, sonbahar ve kış mevsiminde tercih edilebilecek çizme modelleri ile soğuk havalarda da etkili bir seçenek oluyor. Igor yağmur çizmesi modelleri hem renkleri hem de işlevsel özellikleri ile büyük beğeni topluyor. Yağmurlu havalarda ayakların ıslanmasını önleyen ve ayakları sıcak tutan çizmeler, dayanıklı olmalarının yanı sıra ergonomik özellikleri ile de öne çıkıyor. Birbirinden renkli çeşitleri ile çocukların estetik olarak da favorisi olan çizme modelleri, kullanım açısından da büyük kolaylık sağlayarak ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor. Temiz tutması son derece kolay olan çizmeler, kolaylıkla temizlenebiliyor ve çocukların özgürce, istedikleri alanda oynayabilmelerini sağlıyor.

Igor Çocuk Çizme Özellikleri

Igor çocuk çizme modelleri, fonksiyonel özellikleri ile diğer çizme markaları arasından öne çıkıyor. Hem sportif hem de son derece rahat olan çizme modellerinde ıslak zeminde kaymayan ve yüksek tutuş sağlayan kauçuk dış taban dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde çocukların ıslak zeminde zorluk yaşamadan rahatlıkla oynayabilmeleri mümkün oluyor. Çocuk ayak gelişimi ve sağlığı merkeze alınarak tasarlanan modeller, kanserojen madde içermeyen özel hammadde sayesinde yüksek esneklik ve hafiflik sağlıyor. Ayak yapısına zarar vermeyen PVC üst saya ekstra yumuşaklık verirken, ayağa tam uyum sağlayan kalıp tasarımı ergonomi sağlıyor. Çizmelerin kir tutmayan ve kolaylıkla temizlenebilen üst yüzeyi toprak ya da ıslak zeminde keyifle oynamak isteyen çocukların rahatça hareket edebilmelerini sağlıyor. Yıkanabilir iç ped hijyeni korumayı kolaylaştırırken, ekstra konfor ve yastıklama sağlaması nedeniyle de eşsiz bir ergonomi hissi sunuyor. İspanya’da üretilen Igor çizmeleri, çocuğu için en uygun, rahat ve estetik çizme modelini arayan ebeveynlerin ilk tercihi haline geliyor.

Igor Çocuk Çizme Fiyatları

Igor Splash Euri Borreguito, Igor Splash Euri ve Igor Bimbi Unicornio gibi daha onlarca sevilen çizme modeli üreten Igor, marka olarak sadece konfor, kalite ve sağlık gibi noktalarda değil, estetik ve tasarım açısından da farkını ortaya koyuyor. Kolay temizlenebilmesi, ayak gelişimine uygun şekilde tasarlanması, onlarca renk seçeneğine sahip olması, dayanıklı, kullanışlı ve estetik olması gibi özelliklerle çocuk çizmesi arayışında olan ebeveynlere hitap eden Igor, sadece performans değil fiyat noktasında da tatmin sağlıyor. Hareket özgürlüğü sağlarken uzun süreli konforlu kullanım özelliğiyle de öne çıkan Igor çizme modelleri, Igor çizme fiyatları seçenekleriyle de tatmin sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here