İğne oyası sehpa örtüsü modelleri

Iğne Oyası Masa örtüsü

İğne oyası sehpa örtüsü modelleri ince ve zevkli işçiliği ile her evin olmazsa olmazları arasındadır. Salonları ve vitrinleri zarafetleri ile süsleyen iğne oyası sehpa örtüsü modelleri pek çok farklı modelde işlenebilir. Diğer iğne oyalarından farklı olarak sehpa örtülerince genellikle beyaz ya da kırık beyaz gibi tek renk tercih edilir. Kimi zaman farklı renklerde de olan iğne oyası sehpa örtüleri, asaletleri ile çeyizlerin vazgeçilmez parçalarındandır. Klasik salonların ve vitrinlerin en güzel parçası olan sehpa örtüleri maharetli hanımlar tarafından özenle hazırlanır. Bu yazımızda sizinle en güzel sehpa örtüsü modellerinden bazılarını paylaşacağız.

Kır çiçekli yuvarlak iğne oyası sehpa örtüsü modeli
Kır çiçekli yuvarlak iğne oyası sehpa örtüsü modeli benzerlerini pek çok evde görebileceğiniz zarif ama geliştirmeye açık bir model. Çiçek sayısını arttırarak ya da azaltarak bu modeli farklı boylarda yapabilirsiniz.

İğne oyası ayçiçeği sehpa örtüsü modeli
İğne oyası ayçiçeği sehpa örtüsü modeli, farklı ama yapılması daha pratik bir örnek. Bu modelin büyüklüğü ortasının ya da yapraklarının genişliği düzenlenerek ayarlanabilir.

Sinek kuşu iğne oyası sehpa örtüsü modeli
Renkli ve oldukça orijinal olan bu model sehpaların üzerini adeta bir tablo gibi süsleyebilir, fakat farklı renk ve desenlerle alışılmışın dışında bir beceri gerektireceğine şüphe yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here