Hırka Nasıl Kombin Edilir?

Sonbahar kış sezonunda hem sıcak tutması açısından hem de şık bir görünüm yaratması açısından hırkalar en çok kullanılan giyim parçalarından biridir. Neredeyse tüm kıyafetlerle rahatça kombin edilebilen bu parçayı doğru kombin ettiğinizde şık ve feminen bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda hırka nasıl kombin edilir sorusunun cevaplarını sunacağız;

  • Sizlere 2015 sonbahar kış sezonunda birkaç değişik model ve renkte Oversized hırkaya gardırobunuzda yer vermenizi öneririz. Oversized hırkaları hem dar kesim altlarla hem de elbiselerle rahatça kombin edebilirsiniz.
  • Hırkanızla feminen bir görünüm yaratmak için kemer kullanabilirsiniz. Hırka ve kemer kombini ile kendinize farklı bir tarz oluşturabilir, fark yaratabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz ince kemer kullanmanızdır. İnce kemerler hırkalar üzerinde oldukça şık bir görünüm oluşturuyor.
  • Havaların git gide soğuduğu şu günlerde her ne kadar hırkalar sıcak tutuyor olsa da dışarıya çıkarken mont giymekte gerekiyor. Hırkanızın üzerine siyah deri montunuzu da giyerek kat kat şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Siyah deri mont neredeyse tüm renklerle uyum sağlayabilecek bir seçimdir.
  • Yeni sezonun moda trendleri arasında uzun hırkalar da oldukça revaçta. Kısa şortlarla, mini eteklerle ve jean pantolonlarla rahatça kombin edebileceğiniz uzun hırkalarınızı bu sezonda sık sık kullanabilirsiniz.
  • Hırka kombin önerileri arasında en kolayı da jean pantolonunuzla rahatça kullanabileceğiniz kısa ve düğmeli hırkalardır. Hırkanızın en üst düğmelerinden birkaçını açarak gömlek tarzında kullanabilirsiniz.
  • Özel gecelerde şık görünmek için straplez elbiselerinizi siyah hırkanızla kombin edebilirsiniz. Sade bir görünümün yanı sıra elegan bir tarz yaratmak için de Straplez ve hırka kombinini tercih edebilirsiniz.

Hırkalar kış günlerinde yaratılan tüm kombin seçeneklerinde rahatça kullanılabilen parçalardır. Sade hırkanıza biraz hareket katmak için şal, kaşkol ya da fularla da şık kombinler yaratabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz şık ”Hırka Kombinleri”

kombin1 kombin2 kombin3 kombin4

kombin5 kombin6 kombin7 kombin8

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here