Havuz Başı Partilerinde Nasıl Giyinilir?

Havuz Başı Partilerinde Tarzınızı Konuşturun

Yaz aylarının vazgeçilmezi havuz başı parti ve davetlerinde kadınların birbiriyle yarışı hep söz konusudur. Acaba nasıl bir kıyafet seçsem diye günlerce mağazalar dolaşılıp, fikir alışverişleri yapılır. En yakın arkadaşlarla çıkılacak alışverişlerin planlamaları yapılarak renge ve tarza karar verilir. Bu zor süreçte başkasıyla pişti olmamak içinde davetlilerin kıyafetleri hakkında bilgiler de toplanır.
Davet günü gecenin en şık bayanı olmak için birbiriyle yarışa giren kadınlar günlerce kafasında tasarladığı elbiseyi davet gecesi giyerek gecenin en şık bayanı olduğuna inanıp kendini ikna eder ve seçtiği kıyafeti kendine özgüveni ile üzerinde taşır. Gecenin sonunda davetlilerin giydiği elbise ve abiyeler hakkında dedikodular yapılır. Hal böyle olunca aslında bu tarz davetlerde kendi tarzımızı yansıtmak en iyisidir. Tene uygun renkleri ve vücuda uygun seçilen abiyelerle kendinizi ve tarzınızı gecenin sonunda konuşturabilirsiniz.

Tene Uygun Abiye Renkleri

Buğday Tenli Bayanlar: Daha çok tercih edeceğiniz renkler toz pembe, açık tonlar, gri ve pastel tonlar olmalı. Açık tonları seçmenizde fayda var böylelikle teninizin güzelliğini ortaya koymuş olacaksınız.
Esmer Bayanlar: Pembe ve maviyi gönül rahatlığıyla seçerken koyu renkleri de tercih edebilirler. Siyah ve morda tercihlerinin arasında olabilir.
Açık ( Beyaz ) Tenli Bayanlar: Mercan renkleri, yeşil tonları, kavuniçi ve kayısı renkleri hatta iddialı kırmızıyı çok iyi bir şekilde taşıyabileceğinizi söylenebilir.
Yaz aylarında gerçekleştirilen havuz başı davetlerinde genel olarak çiçek deseni ağırlıklı abiyeler tercih edilecekse de yine teninize uygun renklerin ağırlıkta olduğu çiçekli modelleri tercih edebilirsiniz.
Teninize uygun renkte abiyelerin sizi daha şık ve gösterişli göstereceğinden, gecenin yıldızı yapacağından ve tarzınızın konuşulacağından emin olabilirsiniz.

Muhteşem renkteki abiye seçenekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here