Gülben Ergen Saç Modeli

Kısa Saç Modeli

Kısa saç modelleri her zaman küçük yüzlü bayanlara yakışan bir model olmuştur. Kısa saçlarda önemli olan kesimin kişinin yüzüne yakışmasıdır. Bakımı ve kullanımı kolay olan kısa saçlar genelde şeklini her zaman koruması için sık sık kestirilir. Bu nedenle saç yapısını korur ve sağlıklı olur. Ancak boyanmış olan modeller için bu durum farklılık gösterebilir. Bu nedenle kısa saç modellerinde rengin uzun süre korunması için ve saçların yıpranmaması için bakım gerekli olabilir. Ancak seçilen şampuan saç tipine ve derisine uygunsa ve duştan çıkmadan önce krem ya da maske uygulaması yapılıyor ise saçlara ayda bir bakım yapmak yeterlidir.

Gülben Ergen Kısa Saç Modeli

Geçmişten günümüze kadar ekranlarda olan bu güzel yüz her zaman saçları ve kıyafetleriyle ön planda olmayı başarmış isimlerden biridir. Özellikle Gülben Ergen’e hayranlık duyan kişiler saçlarını onun gibi yapmayı tercih eder. Kuaföre gidildiğinde Gülben Ergen saç modeli denildiğinde hemen hemen her kuaför ne yapması gerektiğini bilir. Saç modeli dışında makyajı ve saç rengiyle de ön planda olan güzel bayan günlük kullanımda özellikle dalgalı saçlarda hemen şekle sokulabilecek modeller kullanmaktadır.
Arada bir saç rengini değiştiren Gülben Ergen yine de sarı renklerden vazgeçmez ve onun yaptıklarını izleyen bayanlar doğal sarı renklerden oluşan saç renklerini tercih eder. Bazen omuzlarına kadar uzanan saçlarla da elegant bir görüntü yakalayan güzel şarkıcı bazen maskülen tarzı ile ön plana çıkar. Ancak durum ne olursa olsun Gülben Ergen saç modeli denildiğinde akla kısa ve sarı saçlar gelir. Hatta saçları açık kumral olan bayanlar saçlarını kısa kestirdikten sonra aralara sarı ışıltılar kattığında bile bu modele ulaşmış olunur.

Gülben Ergen saç modellerine galerimizden göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here