Göz Altı Işık Dolgusu Ankara

Göz altı bölgeleri özellikle bu alandaki torbalar bizi daha yaşlı ve yorgun gösterir. Bu alanda aynı zamanda morluklar olabilir. Bu durum yaşımızdan bizi büyük gösterecektir. Uzun süre ekrana bakma, genetik nedenlerle ortaya çıkabilir. Yoğun sigara kullanımı durumu hızlandırabilir.

Bu durum göz altı ışık dolgusu ankara ile azaltılabilir. Peki nasıl bir işlemdir. Işlem yaklaşık 10 dakika kadar sürer. Göz altı bölgesindeki çökük alanlara hyalüronik asit dolgularla müdahele edilerek bu alanlardaki çökmeler azaltılır.etki hemen fark edilir. Özellikle çökmenin düzelme etkisi hemen anlaşılır. Sıklıkla morluklarda da bir miktar azalma işlem sonrası fark edilecektir. Asıl olarak etki birkaç hafta içinde daha iyi anlaşılır.

Dolguların içinden enjektör çıkmaktadır. Bu alana bununla dolgu verilebilir. Diğer bir teknik kanül denilen tek noktadan girilerek göz altı bölgesine enjeksiyon yapılmasıdır. Tecrübeye göre değişen bir tercihtir.

Kalıcılık süresi verilen maddeye, kişiye göre değişir. Yaklaşık olarak 1-1.5 yıl civarı denebilir. Ama değişken olduğu unutulmamalıdır.

Göz altı ışık dolgusu ankara fiyatları değişkendir. Tecrübe önemlidir. Verilen madde önemlidir. Göz altı ışık dolgusu yaptıranlarda morluklar ,şişlikler olabilir. Zamanla azalacaktır. Göz altı ışık dolgusu ankara için uygun olup olmadığınızı en doğru olarak size doktorunuz söyleyecektir.

Kaynak: Estetik Cerrahi Ankara

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here