Gökyüzünün Yansıları: Burçlar

Günümüzde birçok insanın hassasiyetle takip ettiği haberler listesinde ilk sıralamalarda burç haberleri yer alırken günlük burç yorumları en dikkatle izlenen kategoriyken devamında burç uyumu, burçların birbirleriyle olan ilişkileri, haftalık, aylık burç yorumları geliyor.

Peki, Yükselen Burç Hesaplama burçlar insan hayatında neden bu kadar etkili ve neden bu alanda yapılan her icraata talep oldukça yüksek, burçlardan bahsedildiğinde gerçek manada anladığımız ne? Çoğu insanın gelecekten haber almaya olan ihtiyacı, gününden, yaşadığı hayattan memnun olmadan sürekli bir beklenti içinde yaşama çabası modern çağın paydaşlarını ileri zamanlarla hayal kurmaya, yarının kendisi için mutlu, pozitif gelişmelerden haber getireceği inancına yöneltirken burçları ve yıldız okuma ilmini de fal yaklaşımıyla algılamaya itiyor. Peki, yıldız ilimi fal değilse, gelecekten haber veren araç değilse nedir?

Burç dediğimiz ilim doğum anında gökyüzünde olan olayların, gezegen, ay ve yıldız konumlarının, dizimlerin yarattığı enerjinin ve çekim gücünün bedene, ruha, zihne, akla yansımasıdır. Haritasını iyi tanıyan bir insana yıldızlar hangi zamanda hangi adımları atacağını, neyi yapıp yapmaması gerektiğini göstererek kişinin farkındalığıyla yürürken onu zihninin oyunlarına düşürmemek, bir kazaya uğramadan yolunda yürütebilmek için bir yol haritası oluştururlar.

Ay Burcu tıpkı defineye giden gerçek bir harita gibi sahibini şaşırtmadan, yanlış yerlerde vakit kaybetmesine engel olarak hayatında yapması gerekenlerin önceliğini ve bu önceliklerin en doğru şekilde nasıl keyifle yapılacağını gösteren en kıymetli haritalardan biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here