Gelinlikte Saray Dönemi Başladı

Gelinlikte Saray Dönemi Başladı

Her yıl daha farklı koleksiyonlarla karşımıza çıkan gelinlik modellerinde son dönemlerde gelinlikte saray dönemi başladı dersek yalan söylemiş olmayız. Kabarık gelinlikler, prenses modeli adı verilen şık tasarımlar ve saraylara layık eşsiz modeller ile gelinlik koleksiyonlarında büyük bir ilerleme kaydediliyor.
Gelinlik seçimi evlilik aşamasının en zor kararlarından birini vermekle alakalıdır. Çünkü her gelin adayı en güzel gelinin kendisi olmasını ister ve seçeceği modelin de herkesinkinden daha farklı daha göz alıcı olmasını arzu eder. Son dönem gelinlikte saray modası başladı ve bu da gelinlerin daha kabarık, daha prenses model türlere yönelmelerine yol açtı. Seçilen gelinliğin modeli kadar hem gelin adayının tarzına uyması hem de modaya uyum sağlaması önemli oldu.

Gelinlikte Son Trend Modeller

Gelinlikte moda olan türlerden biri A model gelinlik olarak kaşımıza çıkıyor. Bu modelde belden üstü sıkı bir şekilde tasarlanıyor belden aşağısı ise A şeklinde iniyor. Yüksek topuklularla uyumu müthiş olan gelinlikler moda modeller arasında yerini almakta. Bunun dışında gelinlikte saray dönemi başladı diyebiliriz. Bu modellerde kabarık bir etek ön planda, adeta prenses havasına bürünen gelinler düğünde göz kamaştırıyor. Moda olan diğer gelinlik modeli ise tam balık modeli gelinlikler. Bu modeli özellikle uzun boylu ve ince belli gelin adayları tercih etmekte. Zarif ve asil görüntüler ile herkesi büyülen bu modeller de tercihlerinizin arasında yerini alabilir. Moda olan bir diğer gelinlik modeli ise vintage gelinliklerdir. Helen model ya da sade tarz sevenler için ideal olan gelinlikler doğallık ve farklılık isteyen gelin adayları için ideal olacaktır.

Dediğimiz gibi gelinlikte saray dönemi başladı ve eğer siz de bu gelinlikler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here