Farklı Yatak Modelleri

Devir yenilik ve farklılaşma devriyse yataklarda bir şekilde bu modaya ayak uyduracak demektir. Bir yatak hayal edin ve sonra hayalinizi gerçekleştirmek için bir marangoza başvurun. Çünkü standart yataklar artık değişiyor ve bu geleneğe kimler uyacak merak ediliyor. Hayatınızı kolaylaştıran bir tasarım mı arzu edersiniz yoksa değişik ve kullanışlı olsun yeter diye mi düşünüsünüz? Nasıl bir fikir yürütürseniz yürütün bu yataklar ile eviniz şenlenebilir. Çeşitli özel ürün satan mağazalardan uçuk fiyatlara elde edebileceğiniz aşağıda yatakları aslında bir marangoza makul fiyatlar ile yaptırabilirisiniz ya da ben yatağımdan da yatak odamdan da mutluyum gelenekçi olan havasını seviyorum, modern dokunuşları veya kullanım kolaylığı hoşuma gidiyor derseniz. O zaman tasarım fikirlerine yine de bir göz atabilirsiniz.

tavandan çekilen yatak

Tavandan çekerek yatağı aşağıya indiriyorsunuz ve oturma odası dahi olsa bir yatak odasına dönüşüyor. Farklı yatak modeli bir artı bir evde yaşayanlar için misafir ağırlamak zordur ancak bu tasarımla her yer yatak odası olabilir.

bal kabağı yatak

Bir kız çocuğunuz varsa onu bir prensese çevirme vakti gelmiştir. Bal kabağı formlu yatak ile kızınız kendini pamuk prenses sanabilir.

sallanan yatak

Sallanan yatak tasarımı gerçekten bir harika. Değişik tarzı ile bu farklı yatak modelinde uyumak çok eğlenceli bir hal alırdı.

yatak ve çalışma masası

Çocuğunuzun odası çok mu küçük ona hem yatak hem de çalışma masası olan eğlenceli bir tasarım sunabilirsiniz.  Hem çalışma masası hem de yatak olabilen çok amaçlı bir farklı yatak modeli.

yatak televizyon

Bu televizyon ünitesi ile zaten başından ayrılmadığımız televizyondan hiç kopamayacağımıza eminiz. Tüm günü televizyonlu bu kadar güzel formda yatak dururken koltuklarda geçirmek istemeyeceğizdir. Harika tasarımı ile gözde dizayn ürünlerinden biri olan yatak çok havalı.

Sizde kendi yatak tasarımınızı hayali olarak da olsa yaparak kendinize bir eğlence yaratabilirsiniz. Kim bilir belki sizde ilham alırsınız ve birkaç küçük dokunuş ile odanızı tazeleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here