Estetik Cerrahi Operasyonları İle Sorunlu Bölgelere Çözüm Üretiliyor

Estetik görünüm günümüzün modern kadınları için gerçekten büyük önem arz etmektedir. Bugünün ekonomik olarak özgürlüklerini elinde bulunduran kadınları daha da güzelleşmek ve kendinden emin olmak için gerekli tüm olanakları değerlendirmektedirler. Bunlar arasından en kesin şekilde çözüm sağlayan yöntem ise estetik cerrahi operasyonlarıdır. Bu operasyonlar ile kadınlar vücutlarının memnun olmadıkları porblemli bölgelerinin istedikleri gibi şekillenmesini sağlayabilmektedirler.

 

Erkekler De Estetik Ameliyat Oluyor

Estetik ameliyatlar sadece bayanlara uygulanmamaktadır. Erkekler de estetik operasyonlar ile sorunlu gördükleri alanlarda çözümler bulabilmektedir. Bunlara örnek vermek gerkirse burun estetiği, kepçe kulak ve jinekomasti yani erkeklerde göğüs küçültme ameliyatlarını sayabiliriz. Sadece kadınlar estetik ameliyat oluyor gibi bir algı olsa da erkekler de bazı ameliyatları yoğun şekilde tercih etmektedirler. Burunlarında eğrilik veya kemer olan insanlar burun estetiği ameliyatı olmaktadır. Kepçe kulak sorunu ise cinsiyet ayırt etmeden tüm insanların sorunudur. Zamanında müdahale edilmeyen durumlarda insanlarda bu konuda kompleks bile gelişmektedir. Tabii kadınlar tarafından tercih edilen estetik ameliyat türü oldukça fazladır. Bunlara örnek vermek gerkirse, göğüs büyütme, burun estetiği, kol germe, alın germe, yüz germe, kaş kaldırma, vajina daraltma, göz kapağı estetiği, kepçe kulak nve liposuction gibi opreasyonları sayabiliriz. Bu nedenle de estetik cerrahi hsatane ve klinikleri de ağırlıklı olarak bayanlara hitap etmektedir.

 

Bacaklarımızdaki Sarkmalar Da Ortadan Kaldırılıyor

Vücudumuzda birçok zaman çeşitli problemler ortaya çıkabilmektedir. Örneğin yaşın ilerlemesine ya da sık kilo alıp vermeye dayalı olarak özelikle bacak iç kısımlarında sarkmalar ve gevşeme meydana gelebilir. Bu sarkma ve gevşemelerden ise gerçekleştirilecek bir bacak germe emaliyatı ile kurtulmak mümkündür. Eğer bacak iç yüzünde yağlanmaya dayalı bir şişkinlik mevcutsa burada sadece liposuciton uygulamak bile yeterli olur. Bu nedenle bu tür hsatalara liposuciton önerilir ve bu sayede ameliyat izlerine maruz kalmadan bu sorundan kurtulmuş olurlar. Ancak bacak iç kısımlarındaki derilerde sarkma ve gevşemeler oluşmuş ise bu durumda bacak germe ameliyatının gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu ameliyat ise uygun donanıma sahip bir hastane ortamında ve genel anestezi altında yapılmalıdır.

Konu ve diğer estetik ameliyatlar  ile iligli daha detaylı bilgileri ise www.avrupaestetik.com adresinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here