Estetik Bir Memeye Sahip Olmak Zor Değil

Herkes daha estetik göğüslere sahip olmak ister. Estetik göğüsler hem sağlık hem de dış görünüş için oldukça önemlidir. Estetik memeye sahip olmak günümüzde hiç de zor değildir. Çok büyük göğüsler veya tam tersi küçük göğüsler güzel ve hoş bir estetik görüntü vermezler. Kişiyi rahatsız eder ve psikolojik sorunlara bile zemin hazırlayabilirler.

Günümüzde kadınların en sık geçirdiği operasyonlardan biri meme estetiği operasyonlarıdır. Sarkan memeler kişinin daha şişman görünmesine bile neden oluyor. Küçük göğüslü kadınların çok tercih ettiği meme büyütme operasyonları başarılı şekilde yapılıyor. Küçük göğüslerin yerini daha dolgun ve göz alıcı göğüsler alıyor.

Çok büyük göğüsler ise kişinin hareket kapasitesini daraltır ve sarkık bir görünüm oluşturur. Bunun içinde günümüzde meme küçültme ope​​​​​​rasyonları yapılmaktadır. Vücut tipine en uygun göğüs büyüklüğü seçilmekte ve işlem öncesi veya sonrası değerlendirmeler yapılabilmektedir.

Doçent Doktor Sevgi Kurt Kimdir?

Doktor Sevgi Kurt estetik alanında başarılı bir estetik cerrahi uzmanıdır. Eğitimini plastik ve estetik alanda tamamlayan Doç. Dr. Sevgi kurt 2000 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde eğitim almıştır. Mezun olduktan sonra uzmanlık sınavına girerek İstanbul Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimi almaya başlamıştır.

Doktor Sevgi Kurt ayrıca girdiği TUS sınavında güzel bir derece yapmıştır. Uzmanlığını 2012 yılında tamamlayan Sevgi Kurt estetik alanında uzman cerrah unvanını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca şuanda mesleğini başarılı şekilde devam ettirmektedir.

Sevgi Kurt yüzde yüz müşteri memnuniyetine değer veren ve çoğu hastasını mutluluğa ulaştıran başarılı bir estetik uzmanıdır. Yaptığı sayısız operasyon ve uzun tecrübesi, bilgi birikimi sayesinde çok fazla tercih ediliyor.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Müşteri odaklı çalışıyor ve birbirinden farklı hizmetler sunuyorlar. Sunulan hizmetler ile kişinin sağlığını ve fiziksel görüntüsünü önemsiyor ve estetik olmasını sağlıyorlar.

Sunulan hizmetler şunlardır:

  • Meme estetiği
  • Meme büyütme operasyonu
  • Meme küçültme operasyonu
  • Meme dikleştirme operasyonu
  • Meme onarımı işlemi
  • Burun Estetiği
  • Karın germe operasyonu
  • Estetik cerrahi hizmeti
  • Jinokomasti
  • Liposuction

Çoğu estetik odaklı işlemleri güvenilir şekilde gerçekleştiriyorlar. Ayrıca estetik işlemler konusunda hastaya gerekli bilgileri veriyor ve rahatlamasını sağlıyorlar. Daha estetik bir görünüme kavuşmak için son derece teknolojik cihazlar ve güvenilir yöntemler kullanıyor ve iyileşme sürecini yakından takip ediyorlar.

Meme Estetiği Hizmeti

Rahatsız edici meme sorunlarını etkili bir hizmet ile ortadan kaldırıyorlar. Küçük göğüsler için göğüsleri daha dolgun gösterecek, sağlığa zararı olmayan silikonlar kullanıyorlar. Bu silikonlar kesi yardımı ile göğüs bölgesine yerleştiriliyor. Tam tersi büyük göğüsleri de küçültmek mümkündür.

Bunun için göğüs bölgesinde yer alan fazla dokuyu operasyon ile alarak göğüslere estetik bir hava katmaya yardımcı oluyorlar. Üstelik birçok estetik operasyon için en uygun fiyat seçeneklerini sunarak kişiyi maddi durumdan da güvende hissettiriyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here