Erkeklerde Vaser Hi- Def ameliyatı ile atletik görüntü

Erkeklerde Vaser Hi- Def ameliyatları son yıllarda artış gösterdi. Erkeklerin özellikle daha güzel ve kaslı bir vücuda sahip olmak istediklerini herkes bilir. Özellikle bazı bölgelerde elde edemedikleri o zor başarıyı bu operasyon ile kolayca elde etmeleri tercih halime geliyor ve çok daha şekilli bir hatlara sahip olan kişi haline geliyorlar. Erkeklerde Vaser Hi- Def uygulaması genellikle spor yapan ama yine de o istediği görüntüyü yakalamayan erkeklerde çok daha fazla tercih ediliyor. Dolayısı ile de sorun bile bazen yapamadığını bu uygulama ile yaptırmak çok kolay oluyor. Erkeklerde Vaser Hi- Def uygulaması genellikle göğüs bölgesi için, karın ve be bölgesi için, bacak ve sırt bölgesi için tercih ediliyor. Yine bunların yanı sıra kolların üst kısımları içinde talep görmeye devam ediyor.

Vaser Hi-Def ameliyatı bir yağ aldırma ameliyatıdır ve ortalama olarak 2 saat ile 4 saat arası değişen bir süreçten oluşur. Burada önceden belirlenen bölgeler için çalışma yapılır ve orada ki fazla yağlar alınarak altta olan kaslar ön olana çıkarılır. Elbette bunun için belli bir yağ alım sınırı var. Yani kilolu birinin tercih edeceği bir yöntem değil, tam tersi çok az fazlalığı olan ve şekil isteyenler için yapılacak bir uygulamadır. Vaser Hi-Def ameliyatı sonrasında kişide daha atletik yani deyim yerindeyse baklava görüntüsü ortaya çıkmış oluyor. Kişi kendine dikkat ettikçe ve sağlıklı beslenme artı sporunu yaptıkça bu görüntüyü kalıcı hale getiriyor olacaktır. Vaser Hi-Def ameliyatı için doktorlarınız sizlere gerekli görülen kısımları belirtecek ve bazen tek bölgede ya da birden fazla bölgeden yağ alınarak hoş görüntü ortaya çıkarılacaktır.

Vaser lipo ise artık o bilinen eski yöntemler ile değil, daha teknolojik olarak yapılan bir uygulama olarak sunuluyor. Burada ses dalgaları ile yağlar parçalanıyor ve genellikle 2 beden kadar incelmek söz konusu oluyor. Vaser lipo uygulaması kadınlar tarafından çok sık tercih edilirken erkeklerde artık bu kolay olan uygulama ile sonuç almak istiyorlar. Vaser lipo uygulaması içinde doktor Leyla Arvas ile çalışabilir ve ihtiyaç dahilinde size gerekli olan yağ aldırma operasyonu ya da uygulaması için karar verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here