Erkek Saat Modelleri

Erkek Saat Modelleri
Erkek Saat Modelleri

Yaratılışları gereği erkeklerin bayanlardan farklı olduğu düşüncesi birçoğunuz tarafından fark edilmiş ve kabul görmüştür. Söz konusu hanımlar olduğunda kendilerine yapabilecekleri müdahalelerin ve taşıyabilecekleri aksesuar ve kostümün nerdeyse sınırı olmayacak durumu, söz konusu erkekler olduğunda ısısız bir çöl, kısırlığın merkezinden yaşamaktan farksız bir hal alır. Çok fazla aksesuar ve irili ufaklı detayın hoş durmadığı erkek ırkı, sadece birkaç tane alternatifi kendisine uyarlama fırsatı bulur. Bu alternatiflerden en fazla erkek anatomisine uyan ve en sofistike olanı Erkek saat modelleri yada güneş gözlüğüdür. Fakat her zaman ilk sırayı göz alıcı bir kol saati işgal eder.

Erkek kol saati modelleri kendi arasında dijital ve analog olmak üzere ikiye ayrılır. Geleneksel kadrajın kullanıldığı saat türleri analog, dijital bir ekranın kullanıldığı saatlere de dijital saat denilir. Bu saatlerde kendi arasında gruplara ayrılır;

 1. Otomatik dijital saatler,
 2. Otomatik analog saatler,
 3. Pilli djital saatler
 4. Otomatik dijital saatler
 5. Melez dijital saatler
 6. Melez anolog saatler

Kayış türleri ve kordonlarına görede saatleri birkaç gruba ayırabiliriz;

 1. Metal kayışlı saatler,
 2. Deri kayışlı saatler,
 3. Plastik esnek kordonlu saatler,
 4. Bilezik saatler
 5. Yüzük saatler

Birçok firmanın ürettiği erkek kol saati modelleri, türü tasarımı ne olursa olsun erkekler için vazgeçilemez bir aksesuar olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here