Erkek Modası Chino Pantolonlar

Chino pantolonlar ilk olarak 1. Dünya Savaşı sırasında Amerikan askerleri için kullanılmıştır. Ardından zaman içerisinde rahatlığı ve tarz modeli ile günlük hayata ve modaya yansımıştır. İlk sıralar tek renk olarak haki rengiyle kullanılan Chino pantolonlar şimdilerde mor, kırmızı, yeşil, bej ve turuncu gibi birçok farklı renk seçenekleri ile moda dünyasında oldukça popüler erkek giyim parçaları arasında. 2014 yaz sezonunda erkekler tarafından oldukça iddialı görülen

Chino pantolonlar birçok üst ile kolayca kombin edilebiliyor.

Chino pantolonlar özellikle Beymen Clup tarafından en büyük etkiyi görüyor.

Bu sezon erkek modasına göz attığımızda en üst sıralarda chino pantolonları görmek mümkün. Siz de gardırobunuzda toprak ve bej tonlarına sahip birkaç chino pantolona yer vermelisiniz. Chino pantolonlar ile her ortama uyum sağlamak ve fenomen bir görünüm yakalamak oldukça kolay.

Chino pantolonlar yaz aylarında renk seçenekleri ve rahatlığı ile erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sweet t-shirtler, v yaka bluzlar, trikolar ve gömleklerle rahatça kombin edilebilen chino pantolonlar bu yaz sokak modasında sıkça karşımıza çıkıyor.

Chino pantolon modası özellikle fenomen görünmeyi tercih eden erkeklerin seçimi oluyor. Ayrıca hem şık bir görünüm hem de rahat kullanım avantajı sağlayan chino pantolonlar renkli ayakkabılarla da yaz aylarına büyük bir uyum sağlıyor. Siz de şık bir kombin yaratmak, her ortamda iddialı takılmak ve kendi tarzınızı yansıtmak için chino pantolonlardan faydalanabilirsiniz. 2014 yazında popülerlik kazanan chino pantolonların birkaç sezon daha revaçta olması bekleniyor. Bu nedenle gardırobunuza birkaç renk seçeneği ile chino pantolon ekleyebilirsiniz.

Chino pantolonlar bu kış kar ve yağmurlu günlerde bile erkeklerin üzerinde sıkça görülecek modeller. Demek oluyor ki ilk olarak Çin’de kullanılan chino pantolonlar birkaç sezon daha erkek moda dünyasında üst sıralarda yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here