Erkeği Elde Tutmanın Yolları Nelerdir?

Aşık olduğunuz erkeği elde ettiniz şimdi ise onu hem cinslerinizin ilgisinden korumak, çapkınlığa gerek duymasını engellemek ve elde tutmak için önerilere mi ihtiyacınız var? O halde doğru adrestesiniz. Sevdiğiniz erkeği elde tutmanın yolları hakkında bilgiler yazımızda. İşte size bu konuda mükemmel öneriler;

 

  • Erkekler tıpkı çocuklar gibidir. Her şeyden çabucak sıkılan bir yapıya sahip olan erkekleri elde tutmak için sık sık ilişkinizde yenilikler yaratmalısınız. Birlikte yapabileceğiniz farklı aktiviteler, yeni tatil gezileri ve farklı eğlenceler erkeğinizi elde tutmanızı sağlayabilir.
  • Mümkün olduğunca yenilikçi fikirler üretin. Kendinizi de belirli zamanlarda değiştirme yoluna gidin. Yeni kıyafetler, yeni saç stili ve yeni parfümler sürekli bakımlı olmanızı ve erkeğinizin sizden başkasını gözünün görmemesini sağlayacaktır.
  • ”Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” sözünü birçoğumuz duymuşuzdur. Erkekler lezzetli yemekler yapan kadınlara bayılırlar. Erkeğinizin kalbini güzel lezzetlerle yerinden koparabilirsiniz.
  • Erkeğiniz ile gerektiğinde arkadaş gerektiğinde ise sevgili olabilmelisiniz. Sizinle tüm mutluluklarını, üzüntülerini ve dertlerini rahatça paylaşa bilmelidir. Sizi bazen arkadaşı olarak bazense sevgilisi olarak görüp her şeyini rahatça sizinle konuşabilmesi dışarıya ilgi duymasını önleyecektir.
  • Sizlere en önemli tavsiyemiz ise erkeğinizin cebinde mümkün olduğunca para koymamanızdır. Cebinde fazla para bulunmayan erkeğin dışarıdaki bayanlara da bir şeyler yaşatması imkansızlaşacaktır.
  • Eğer sevgilinizde mutlu olmak ve onu elinizde tutmak istiyorsanız geçmişe çizgi çekin. Her sohbette, her tartışmada ve her ortamda geçmişe ait bir şeyleri hatırlatmak, onu geçmişi ile yargılamak ya da geçmişteki hatalarını yüzüne vurmak sizden soğumasına neden olabilir.

Erkeği elde tutmak için gerektiğinde annesi, gerektiğinde arkadaşı, gerektiğinde ise sevgilisi rolünü üstlenebilmelisiniz. Gerçek sevgi, şefkat ve saygı çerçevesinde bir erkeğin sizi aldatması en son ihtimaldir. Son olaraktan ise erkeklerin her ne kadar sizin süsünüzden püsünüzden hoşlanmadıklarını söylese de her daim bakımlı bayanlara ilgi duyduklarını söylemek isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here