Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Sizde Biter!

Bugüne kadar çoğu bayan bize bu soruyu sordu erkekleri baştan çıkarmanın yolları nelerdir diye.Biz de hep aynı cevabı verdik.Erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız öncelikle kendinize yönelmelisiniz ve bazı sorular sormalısınız.
Cinselliği ne kadar biliyoruz? Tamam sevişiyor olabiliriz, karşımızdakine haz vermeyi de almayı da bildiğimizi sanabiliriz. Ama bilgimiz kısıtlı deneyimlerimizden ibaret değil mi? Her şey bir yana pek çok kadın kendini nasıl tahrik edeceğini bile bilmiyor. Sanıyorlar ki bir sevişme başlarken onları tahrik etmek erkeğin görevi.
Bu çok büyük bir yanlış. Öncelikle şunu söyleyelim ki cinsellik önce beyinde başlar. Tahrik olmak da öyle. Eğer siz tahrik olmaya hazır değilseniz dünyanın en yakışıklı, karizmatik erkeklerini önünüze dizseler de tahrik olmazsınız. Pek çok kadının cinsellikten yeteri kadar haz alamamasının ardında da tahrik azlığı yatıyor.
Peki zihnimizdeki tahrik düğmesine nasıl basacağız? Unutmayın sizin zevkleriniz erkeklerin insafına bırakılmayacak kadar değerli. Bu özgüveni taşıyorsanız zaten ilk adımı atmış kabul edebiliriz.
Yıllarca cinsel yaşamları hakkında görüştüğümüz çiftlerde en dikkat çeken olgulardan biri güzellik yaklaşımıydı. Çok güzel olan ama kendilerini güzel hissetmeyen kadınların yatakta daha az zevk duyduğuna, çok güzel olmamasına rağmen kendiyle barışık kadınların ise yatakta maksimum tahrik yaşadıklarına şahit olduk.
Çünkü kendini beğenen kadınlar vücutlarıyla ilgili az kaygı duyuyorlar. Ne kadar az kaygı duyarlarsa zevk almaya o kadar odaklana biliyorlar.
Aslında bir kadının güzelliği ile ilgili endişeleri erkeklerin de onlara olan yaklaşımı etkiliyor. Şöyle düşünün. Bedeninizden memnun değilsiniz. Kalçalarınızı, göğüslerinizi, boynunuzu beğenmiyorsunuz. Psikoloji bilimi göstermiştir ki kendinden memnun olmayan bir insanı hiç bir şey mutlu edemez. Bu kendinden memnuniyetsizliği fark eden erkek de kadını mutlu edemeyeceği kaygısına kapılır ve sevişmeyi sadece rutin sınırlarının içinde tutar. Çünkü bu zevk maratonunun kadını teselli edeceği bir sürece dönüşmesini istemez.
Peki nasıl kendini beğenmişin biri olacaksınız? Öncelikle sevişmeden önce kendinizi en güzel hissettiğiniz gecelik ya da fantezi kıyafetlerinden yardım alacaksınız. Daha sonra ışıklandırmayı ayarlayacaksınız ve erkeğin sizi en çok hangi açıdan görmesini istiyorsanız ona göre pozisyon belirleyeceksiniz. En güzel kokunuzu sıkarak kendinizi güzel hissedeceksiniz.
Son olarak size kadınları en çok sekse hazırlayan şeylerden birini söyleyelim.. Eğer tahrik düzeyinizi yükseltmek istiyorsanız sevişme öncesi soft porn filmler izleyebilirsiniz. Bu filmlerde oynayan kadınlar aşırı seksepal davranışlar gösterirler ve bu konuda da oldukça profesyoneldirler.Onları izleyen bir bayan bilinçaltında kendisini o profesyonel ve seksi kadının yerine koyar.O kadının seksi,kendinden emin ve tutkulu tavır/davranışları, izleyen kişide istemsiz bir olgu kişiliği değişimine yol açar ve tıpkı o bayan gibi kendisini seksi, özgü veni tam ve adeta bir süper dişi gibi hissetmesini sağlar. Bunlar araştırmalar sonucunda bulunan deneysel olgulardır. Eğer siz de erkekleri baştan çıkarmanın yolları hakkında kafa yoruyorsanız bu yazılanları uygulamanız sizin için faydalı olacaktır.Deneyin farkı hissedeceksiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here