En İyi Ruj Markaları

Dolgun Dudaklar İçin Makyaj Önerileri

                Bakımlı ve güzel bir görünüme sahip olan tüm kadınlar, kusursuz bir şekilde makyaj yapmaya oldukça önem vermektedir. Fondöten, maskara, ruj, göz kalemi vb. tüm makyaj malzemeleri doğru bir şekilde kullanıldığında aradığınız kusursuz ve mükemmel görünüme sahip olabilirsiniz. Makyaj yaparken kadınların genelde atladığı en önemli detay ise ruj kullanımıdır. Cilt tonunuza uygun renkte bir ruju, doğru bir şekilde kullanabilirseniz dudaklarınızı olduğundan daha dolgun ve çekici gösterebilirsiniz.

Kolay Ruj Sürme Teknikleri

                Dolgun dudaklara sahip olmak için öncelikle dudağınızın çerçevesini rujunuzla aynı renkte bir dudak kalemi ile çizmeli ve daha sonra çerçevenin dışına çıkmadan rujunuzu ince bir ruj fırçası yardımıyla sürmelisiniz. Daha sonra ise transparan görünüme sahip olan bir pudrayı hafif bir şekilde dudaklarınızın üstüne sürmelisiniz. Pudra, rujunuzun daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. Pudrayı sürdükten sonra ise dilerseniz rujunuzla aynı renkte bir far ya da allığı da yine aynen pudra gibi hafif bir şekilde dudaklarınıza yedirerek long lasting ruj etkisi yaratabilirsiniz. Son olarak ise dudağınızın alt kısmındaki en dolgun yere, koyu bir farla ufak bir çizgi çekerek ve fırça ile bu farı dağıtarak yaratacağınız dolgun dudaklar ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

En İyi Ruj Markaları

                Tıpkı diğer makyaj ürünlerinde olduğu gibi doğru ruj seçimi öncelikle kaliteli bir ürün kullanmayı gerektirir. Piyasada çok fazla markanın neredeyse yüzlerce renk seçeneği bulunmaktadır. Rujunuzu seçerken uzun süre dayanacak olmasına, cilt tonunuza uygun olmasına da dikkat etmelisiniz. Sizler için önerebileceğiniz ve dolgun dudaklar için rahatlıkla tercih edebileceğiniz en iyi ruj markalar arasında MAC, Lancome, Shiseido, L’oreal, Body Shop, Rimmel, Christian Dior, Estee Lauder,  Givenchy, Guerlain, Max Factor , Maybelline, Nars ve Saint Laurent gibi belli başlı markalar yer almaktadır. Özellikle MAC ruj renkleri uzun süre çıkmayan ve dolgunlaştırıcı yapısıyla kadınların vazgeçilmezi halini almaya aday.

Ayrıca bu yazı hoşunuza gitmiş ise: En İyi Eyeliner Markaları hakkındaki yazımızı da okumanız tavsiye ederiz.

İşte En İyi Ruj Markaları:

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here