En Güzel Gelin Topuz Modelleri

En Güzel Gelin Topuz Modelleri_5

EN BEĞENİLEN GELİN TOPUZLARI 2015

Kadınlar için evlendikleri zaman, düğünlerindeki her detay çok önemli ve değerlidir. Gelinliklerinden sonra en önem verdikleri konu ise elbette gelin topuzudur. En geleneksel ve en çok tercih edilen gelin saçı modeli olan topuzlar, 2015 senesinde de yine çok dikkat çekici ve zarif modelleri ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Yüz tipine ve gelinliğe göre topuz seçimi ile her gelin istediği görünümü kazanabilir.

Arkadan topuz modeli en çok sevilen modeldir. Son derece zarif ve asil bir görünüm kazandırır. Gelin topuzu modellerinde saçı tamamen toplamanın yanında, ön kısımları salık bırakıp yine arkada topuz yaptırmak da çok şık duracaktır. Dağınık topuz modelleri de gelin topuzları arasında sevilen bir model olarak yer alır. Gelin topuzları ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman geçerliliğini koruyacak olan bir modeldir.

Sitemizdeki gelin topuzu modellerini inceleyerek siz de kararınızı verebilirsiniz. Kuaföre gitmeden önce bu modelleri incelemenizi kesinlikle öneriyoruz. Hepsini çok beğenecek ve tercih etmekte gerçekten zorlanacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here