Düğünlere Çağrı İçin Alınabilecek Kaliteli Davetiyeler

Düğünler insanların en mutlu olduğu günler arasında yer alıyor. Bu sebeple insanlar yapacakları düğüne arkadaş, eş ve dostlarını çağırmak istiyorlar. Düğünlere çağrı için günümüzde davetiyelerden yararlanıyor. 15 yılı aşkın süredir davetiye tasarımı ve satışı yapan firma düğünlere çağrı için kullanılabilecek kaliteli ve şık davetiyeleri müşterilerine sunuyor.

Firmanın Tasarladığı Davetiyelerin Modelleri

Deneyimli tasarım ekibiyle çalışan firma müşterilerinin zevkine uygun olacak farklı modellerde davetiyeleri hazırlıyor. Böylelikle modelleri inceleyen kişiler yapacakları organizasyonlar için uygun olanı seçebiliyorlar. Firmanın tasarladığı davetiyelerin modelleri ise şunlar oluyor; minimal sade, püsküllü ipli, çiçek desenli, yaldızlı lüks, şeffaf, mühürlü, ekonomik, takvimli, modern şık, rengarenk ve nostaljik retro modelleri bulunuyor. Modeller arasından birisini beğenenler siparişlerini verdikten sonra davetiyede yazılacak bilgileri Whatsapp üzerinden gönderebiliyorlar.

Düğünlerin Vazgeçilmezi Olan Püsküllü İpli Davetiyeler

Düğün davetiyesi arayanlar için firmanın ürünleri arasında seçebilecekleri pek çok model bulunuyor. Bu modellerden birisi ise düğünlerin vazgeçilmezi olan püsküllü ipli davetiyeler oluyor. Bu modeller püskül veya ipleriyle birlikte üç parçadan oluşan davetiyeler oluyor. Kapağı, düğün bilgilerinin yazdığı iç kağıt ve ipler bulunuyor. Renk seçenekleri bulunan bu modeller göze hitap ederek insanlar tarafından anı olarak saklanabiliyor. Ayrıca kapak ve iç davetiyede seçilen modele göre farklı desenler yer alıyor.

Kına Gecelerine Özel Hazırlanan Kına Davetiyesi

Firmanın üretimini yaptığı davetiyeler düğünlerle sınırlı kalmıyor. Aynıca kına gecelerine özel hazırlanan kına davetiyesi çeşitleri bulunuyor. Bu ürünler sayesinde düğün öncesi kına gecesi yapmak isteyenler yakınlarını bu özel gecelerine çağırabiliyorlar. Kına gecesi için hazırlanan davetiyelerde kaftan, ayna tasarımlı, şeffaf ve ekonomik modeller bulunuyor. Bu modellerin fiyatları ise 0.85’den 2,50’tl’ye kadar modele bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here