Doque Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tesettür giyim her geçen gün artan alışveriş siteleri ile bizlere daha kolay alışveriş imkanı sağlıyor. Online tesettür alışveriş sitelerinde sıkça karşımıza çıkan Doque, Doque sonbahar kış koleksiyonunda bizlere birbirinden güzel ürünler sunuyor.

Sonbaharı yarıladığımız bu dönemde bizleri kış mevsimi bekliyor ve mağazalar yeni sezonu çoktan açmış durumda. Birçok marka vitrinlerde çoktan yerini aldı bile. Bunlardan biri de Doque İstanbul. 2015 yılı Doque sonbahar kış koleksiyonu moda severler tarafından tam not alarak yoluna devam ediyor.

Bazen çok beğendiğimiz ama cebimize fazla gelen modellerden vazgeçmek zorunda kalıyoruz. Vazgeçtiğimiz modeller birkaç gün kafamızı kurcalıyor ancak sonra o duygu geçiyor. Ancak Doque ile böyle bir sorununuz olmaz. Birbirinden güzel modelleri en uygun fiyatlar ile tüketicilerin beğenisine sunmayı hedeflemiştir.

Farklı ve değişik tarzlardaki koleksiyonu uygun seçenekleri ile cesur bir çizgi oluşturuyor. Modern tesettür tasarımlarına yer verilen Doque sonbahar kış koleksiyonu son trendlere ev sahipliği yapıyor ve yeniliğin kapılarını sizler için aralıyor.

Tesettür giyimde bayanlar tunik, elbise, ferace gibi modelleri çok sever, bluzlar ile de pantolonları birleştirerek harika tasarımlar oluşturur. Doque’de bu sezon akıcı renkler kullanmıştır ve uzun zamandır raflarda yerini almıştır.

Doque tek renge bağlı kalmadan, canlılığını ve tarzını koruyan tasarımlar ile iddialı kıyafetler piyasaya sürmüştür. Sezonun modası olan bordo, lacivert, haki rengi, kot kumaşlar, somon renkler ve maviler Doque’nin yeni sezon tasarımları arasında yer almıştır. Bu kış çok moda olacak beyaz renge de ağırlık veren markayı özellikle genç kuşak oldukça yakından takip ediyor.

Asimetrik vurguyu seviyorsanız, salaş modellerden hoşlanıyorsanız, yakalı ürünler giymek size yakışıyorsa Doque sizin için doğru adrestir. Değişik formda etekler, kaplar, montlar ve tulumlar ile Doque sonbahar kış koleksiyonunu çok seveceksiniz.

Doque Sonbahar Kış Koleksiyon

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here