Dietto ile İstediğiniz Zayıflama

Fazla kilolarınızdan rahatsızlık duymaya başladığınız da bu gerçekten bir zamandan sonra hayatınızı etkileyen veya moralinizi bozan bir problem ise doğru seçim firmamız tarafından üretilen dezpack Dietto olacaktır. Gelin firmamızın muhteşem ürünü olan dietto hakkında bilgi verelim.

Birçok kişi bu ürünümüz ile nasıl zayıflayacaklarını merak etmektedirler. Ürünümüz son derece doğal ve gıda takviyesi olarak kullanılan bir üründür.

Dietto Nedir?

Öncelikle bu soruya cevaplamaya başlarken Dietto ürünümüzün bir ilaç olmadığınız söylememiz gerekir. Bir gıda takviyesi olan ürünümüz diyetlerinize ek olarak tüketilmesi olarak kullanılır. Ürünümüzün içerisinde yüksek miktar da protein ve lif mevcuttur.

İçerisinde lif bulunan yiyeceklerin doyurucu özelliği olduğunu bilirsiniz ve ürünümüzün özelliğinden biri de liflerin yoğun olmasıdır ve dezpackteki ana unsur budur. Verdiği tokluk hissiyle yemek yeme isteğinizden vazgeçirmek. Liflerin karbonhidratlara göre bir diğer avantajı ise daha kolay bir şekilde sindirilmeleridir. Sindirim sistemini düzenleyen ve mideyi koruyan bir madde olarak karşımıza gelir. Dietto dezpackteki lif oranı %11 seviyesindedir ve bu lif oranı oldukça yüksek bir orandır. Bu kadar yoğun lif takviyesi vücuttaki kan şekerini düzenlenmesine, insülin seviyesine yardımcı olur. Enerjisi azaltılmış bir ek gıda takviyesi olan Dietto, yani sizi doygun hale getirir ve bunu 204 kalori enerji ile sağlamaktadır. İçerisindeki %14.2 protein ile de çok yararlı bir içecek haline gelmektedir.

Dietto ile Zayıflama Mümkün Mü?

Bu sorunun cevabına ürünümüzün günlük verdiği öğün miktarına bakarak yorumumuzu yapalım. Eğer dietto ile istediğiniz ideal kilo ve zayıflamaya ulaşmak istiyorsanız düzenli öğün kullanımına dikkat etmeniz gerekir. Dietto ürünümüzün kullanımı iki aşamadan oluşmaktadır. Birisi başlangıç diğeri ise devam ürününden oluşmaktadır. Bu dezpacklerin birisi 16 günlük diğeri ise 30 günden oluşur. 16 günlük ürünümüzden başlamayı düşünüyorsanız bu ürünün ilk 2 günü başlangıç evresi olacaktır. Geriye kalan 14 gün ise devam ürünü olacaktır. Her 16 ve 30 günlük her iki ürün her insanda farklı sonuçlar vermektedir. Kullanımı daha uzun olan diğer 30 günlük ürün ise de 2 gün yine başlangıç evresi, geri kalan 28 gün ise devam evresi olacaktır.

Başlangıç Evresinde Dezpack Dietto

İlk olarak başlangıç evresiyle başlayan bu ürünümüzü 3 saat arayla günde 5 kere sütle bu yarı yağlı da olur yağsız da ya da yoğurtla karıştırılarak kullanmaya başlanır. Başlangıçta süt ya da yoğurtla karıştırılan dietto 226 kcal enerji almak mümkündür.

İlk iki gün bu şekilde dezpack kullanırsanız 5 öğün olarak devam ettiğinizde toplam 1130 kalori günde ek besin takviyesi almış olacaksınız.

Devam Evresinde Dezpack Dietto

Devam evresine geldiğiniz de bu ürünün aşamasının yarısına gelmiş bulunuyorsunuz.  Devam evresinde sabah kahvaltınızı yapıyorsunuz ve kahvaltıdan sonra 5 saat arayla 2 öğün dezpack dietto alıyorsunuz.  Yine yağsız süt, yarım yağlı süt ya da yoğurt ile birlikte tüketmeniz gerekiyor. Her öğünde 300 ml süt ile karıştırmanız yeterli olacaktır. Her öğünde ürünü kullandıktan sonra alacağınız 204 kalori vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here