Diesre Etek Modelleri 2017

Tesettür giyim markası olarak isim yapan Diesre’de görebileceğiniz etek modellerinin hemen hepsi uzun boyda. Tesettür giyimde kıyafet alternatifi bulmak biraz güçtür ama Diesre’de çok sayıda etek alternatifi bulunuyor. Gerek günlük giyim için gerekse özel günlerde tercih edebileceğiniz şık etekleri Diesre’de bulabilirsiniz.

  • Diesre Kalem Etek Modelleri

Diesre’de kalem etek modellerinin iki farklı çeşidini görebilirsiniz. Bir modelde etek boyu ayak bileğindeyken diğerinde boy diz ve ayak bileği arasında bir noktadadır. Keskin hatları ve şık görünümleriyle dikkat çeken kalem eteklerin pek çok renk alternatifi de bulunuyor. Siyah, mavi, pembe, lacivert gibi en çok kullanılan renklerde kalem etekler görebilirsiniz. Diesre kalem eteklerin bazıları da yırtmaç ve sahte cep detaylarıyla hareketlendirilmiş.

  • Diesre Payetli Etek Modelleri

Birçok markayı bünyesinde barındıran Diesre’de özel günlerde tercih edilebilecek şık modeller de bulunuyor. Abiye giyim için gerek olabilecek payetli uzun etekleri Diesre’de bulabilirsiniz. Diz ve ayak bileği arasındaki boyu ve farklı renk seçenekleriyle payet etekleri satın alabilirsiniz.

  • Diesre Kloş Etek Modelleri

Kloş etek bir dönem modaya damgasını vurmuştu ama hala izleri devam ediyor. Diesre’de kloş eteklerin pek çok rengini bulabilirsiniz. Kumaşı, dikişi ve tasarımıyla kalitesinden ödün vermeyen Diesre kloş eteklerin siyah, bordo, lacivert gibi koyu tonlarıyla beraber açık mavi, pudra gibi soft renkleri de Diesre’de bulunabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here