Diesre Elbise Modelleri 2017

Diesre tarz olarak tesettür giyime yakın olmasına karşın elbise modellerine bakıldığında bu çizgiden uzaklaştığı görülüyor. Diesre’de her tarza uygun elbise modellerini de görebilirsiniz. Yüzlerce çeşit elbise oldukça makul fiyatlarla Diesre’de satışa sunulmaktadır. Elbise ihtiyaçlarınızı desenli, düz, kısa, uzun gibi çok farklı özelliklerle Diesre’den temin edebilirsiniz.

Diesre Ceketli Elbise Modelleri

Diesre’de en dikkat çekici elbiselerden bir tanesi ceket detayı ile hareketlendirilmiş uzun elbiseler. Üzerinde ceket varmış gibi görünen bu uzun elbiseleri günlük hayatta ya da özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bolero tipi ceketle hareketlendirilmiş elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

Diesre Dantelli Elbise Modelleri

Diz üzeri boyu ile Diesre tarzına uzak olan dantelli elbise modellerinde beyaz, mavi gibi yumuşak renkler dikkat çekiyor. İç artarın üstüne tamamı dantel kullanılarak tasarlanmış elbiseler kol boyu ise yarım olarak düşünülmüş. Dantelli elbise kategorisinde dantelin sadece omuzlarda detay olarak kullanıldığı düz elbiseler de yer alıyor.

Diesre Desenli Elbise Modelleri

Diesre desenli elbise modellerinde alternatif oldukça fazla. Uzun kollu ve uzun etekli desenli elbiselerin yanında kolsuz ve mini kesimler de yer alıyor. Uzun elbiselerde siyah üzerine çiçek desenleri dikkat çekiyor. Bunun yanında uzun dik çizgiler ve pötikare desen de kullanılmış. Kısa elbiselerde çizgi desenleri tercih edilmiş. Nakış desenli elbise modellerinde de karşınıza çıkıyor. Elbiselerin göğüs ve etek kısımlarında nakış işleme detaylarına yer verilmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here