Dez Pack Seti

Dez başlangıç ürünü yaklaşık olarak 2 gün, devam ürününü ise 14 gün kullanılmaktadır. Dez pack yağsız yoğurt ya da süt ile kullanılır.

Dez pack klasik dukan diyetlerine göre çok daha kolay ve masrafsız olduğu için oldukça tercih edilmektedir. Gıda bakanlığı kurallarına uygun şekilde %100 doğal içerikler kullanılarak üretilmiş olan Dez pack ürününü kullananlar son derece memnundur. Dez pack sahip olduğunuz vücudunuzun kas bölgesine zarar vermeden sizlere kilo kaybı yaşatmaktadır. Spor ile desteklendiği durumlarda ise çok daha verimli bir sonuç vermektedir. Dez pack seti kullanmanız durumunda veya merak ettikleriniz bulunuyorsa sorularınızı hemen bize sorabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde yazılan tüm bilgiler üretici şirketlerin kendi adresleri üzerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Bu tarz ürünleri her zaman doktor kontrolünde kullanmanızı öneriyoruz.

Lifli ürünler bilindiği gibi doyurucu bir ürünler olarak yer almaktadır. Dez Dietto ile zayıflama da ana mantık bu şekilde bulunmaktadır. Tokluk hissi veren dietto kısa sürede kilo vermenize yardımcı olmaktadır. liflerin bir diğer avantajları arasında karbonhidratlardan daha kolay sindirilmektedir. Liflerin en önemli özellikleri arasında sindirim sistemini düzenlemektedir.

Dez Dietto’nun içerisinde yer aşan ki lif oranı %11’dir. Bu son derece yüksek bir orandır. Lif takviyesi vücut üzerinde yer alan kan şekerini en iyi şekilde düzenlenmesine, insülin seviyesine yardımcı olmaya devam etmektedir. Dez Dietto enerjisi kısıtlanmış gıda takviyeleridir. Bunun anlamı dietto sizi tok tutmakta ve bunu 204 kcal enerji ile sağlamaktadır. İçerisinde yer alan protein oranı da %14.2 dir, genel itibari ile lif ve protein ile bir arada desteklenmiş bir gıda takviyesi anlamına gelmektedir.

Dietto ile Zayıflayabilir Miyim?

İsterseniz Dez programının günlük vermiş olduğu öğün miktarı hakkında bilgilendiriyoruz. Dietto ile zayıflama programına girmek isterseniz her zaman mutlaka bu vereceğimiz öğünlere uymanız gerekmektedir.

Dez Dietto’nun iki ürünü yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi başlangıç diğeri ise devam ürünü olarak yer almaktadır. Bu kürlerin bir tanesi 16 günlük diğeri ise 30 günden bir araya gelmektedir. 16 günlük küre başlamanız durumunda eğer bunun 2 kürü başlangıç evresi olarak yer almaktadır. Daha sonrası 14 gün ise devam kürü olarak yer almaktadır. Dietto ile zayıflama ürünleri konusunda 30 günlük kürü de kolayca kullanabilirsiniz.

Dez Dietto ile zayıflama programı uygulamanız durumunda mutlaka doktorunuza ürünü götürüp danışmanız gerekmektedir. Çünkü her insanın vücut yapısı çok farklıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here