Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri en çok tercih edilen ve kullanılan saç modelleri arasında yerini almaktadır. Bunun sebebi ise kullanımının çok daha kolay olmasıdır. Ve dalgalı saçlarla hemen hemen her saç modeli yapılabilmektedir. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı hem düz hem de kıvırcık saçlı bayanlar dalgalı modelleri kullanmayı çok sevmektedir.
Çünkü dalgalı saç modelleri, kıvırcık saç modelleri kadar zor bir kullanıma sahip değildirler. Aynı zamanda düz saçlarla verilemeyen birçok model dalgalı saçlarda yakalanabilmektedir. Son yılların popüler havası da dalgalı saçlar ile yakalanabilmektedir. Bu hava ise cool, rahat ve hafif dağınık bir havadır. Derli toplu saçlar modasını eskide bırakmıştır. Yerine bu şekilde dağınık ve dalgalı saçlar gelmiştir.

indir (1)

Dalgalı Saç Modası

Dalgalı saç modelleri ile sizler de dönemin saç modasına uyabilirsiniz. Böylece herkesin dikkatini üzerinizde toplayabilir ve havanızı onlara yansıtabilirsiniz. Dalgalı saçlara sahip olmak için incelikleri değişen maşalar kullanabilirsiniz. Kalın maşalarda daha iri bukleler elde edebilirken, ince maşalarda daha sık dalgalar elde edebilirsiniz. Böylece hem istediğiniz dalgaya hem de istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Dalgalı saçlarınızın gün boyu bozulmaması için de sprey kullanımı yapabilirsiniz. Böylece rüzgâr ya da yağmurun saçlarınızı mahvetmesini engellemiş olursunuz. Dalgalı saçlarınızı dağınık bir topuz ile harika bir şekle sokabileceğiniz gibi tamamen toplayıp kuyruk yaparak da güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun dışında dalgalı saçlarınızı küt boylarda kullanabilir ya da belinize kadar uzatabilirsiniz. Her durumda şık gözükecek olan dalgalı saçlarınızın rengini de ten renginize uyumlu olarak seçebilirsiniz. Saç bantları, küçük saç tokaları ya da bandanalar ile dalgalı saçlarınıza şık bir aksesuar da eklemiş olursunuz.

Geç kalmadan fikir sahibi istiyorsanız dalgalı saç modelleri hakkında ki galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here