Çiçek Gönder Gönül Al

Sevgililerin, sevenlerin, sevilenlerin, kıymetlerin, değerlerin, aşkların ve tüm güzelliklerin artış gösterdiği günümüzde, sevmenin ve sevilmenin ne kadar özel ve bir o kadar da güzel bir şey olduğunu gözler önüne seriyor. Sevdiklerimize güzel bir cümle ile kalplerini alacaklarımız gibi özellikle erkeklerde bulunan, ben çiçek yollamam veya eve getirmem, biz erkek, delikanlı adamız bizim kitabımızda böyle şeyler yer almaz diyen tabuları olan erkeklerin işte o kalın tabularını kırmaları için bu çiçek gönderme veya eve çiçek getirme sistemine artış geçiş yapmaları lazımdır.

Eşleriniz, sevgilileriniz, nişanlılarınız, sözlüleriniz veya sevdiğiniz bir kişiye çiçek göndermek onun kalbini almaktan geçer. Erkeklerde bulunan kalbin yolu mideden geçer olayı kadınlarda ise güzel söz, bir demet çiçek ve sevgi dolu gözlerden geçer. Ne güzeldir ki son dönemlerde, özellikle yeni büyüyen ve kibar olan erkekler de çiçek gönder olayı çok sıklıkla görünmektedir. Bir kavga ile kadınlarımız ile hemen küsüp ağızımızdan kötü bir söz çıktıktan sonra genellikle pişman olan taraf erkekler, hemen bir çiçek içinde güzel yazılar yazan bir not ile gönül almaları olanaklı olacaktır.

cicek-gonder

Çiçek almak ile çiçek göndermenin de arasında bazı farklar vardır. Mesela eşiniz ile küssünüz eve gidemiyorsunuz bir çiçek yollayarak ve içinde güzel “Soldurmaya ve eşsiz kalbini kırmaya sebep olduysam, lütfen affet beni. Hiç olmamasını temenni ederdim ama ne yazık ki oldu. Umarım bu çiçekler gözlerinin tekrardan ışıldanmasını sağlar” gibi bir söz yazan çiçeği evinize yollarsanız çiçek geldikten sonra emin olun en geç 1 saat içinde barışma imkânını veya hiç değilse konuşma imkânını sağlayacaksınızdır. İşte bu kadar kolay ve güzel olan bu olguyu erkekler yapmamakta ısrarcılar. Evine, bir gün bile çiçek almadan gelen bir erkeğin halini emin olun kadınların o iğneleyici lafları ile anlayacaksınız. İşte bu lafları yememek veya kadınınıza jest yapmak için bir demet çiçek ile onun gönlünü alın. Değer veren kişiler değersiz kalmaz. Hayat arkadaşınıza bir çiçeği bana çok gördün laflarını söyletmemek de fayda olduğunu eminim biliyor ve farkında oluyorsunuzdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here