Çiçek Desenli Eşarp Modası

2015 Sonbahar Kış Sezonunda Çiçek Desenli Eşarplar İle Şık Bir Görünüm ve Moda Sizleri Bekliyor..

2015 yılı sonbahar kış sezonuna dair moda trendlerinin belirlenmesi ile birlikte tesettür giyim modasında da trendler oluştu. Yaz aylarından kalma çiçek desenlerin modası yeni sezonda eşarplarda sıkça karşımıza çıkacak. Çiçek desenli eşarp modası tesettürlü bayanlarımız için hayli revaçta olacak. Tesettürlü bayanlara bakıldığında en dikkat çekici nokta eşarplardır. Aslında tesettür kullanan bayanların en çok özendiği seçimde eşarplar olmaktadır. Yeni sezonda çiçek desenli eşarplara duyulan ilgi hayli artıyor. Ayrıca sade bir kıyafetle dahi kullanıldığında şıklık katan çiçek desenler tesettürlü bayanların ilgisini çekiyor. Çiçek desenlere sahip eşarplar aslında birbirinden farklı modellere sahip. Fakat ilgiyi çeken tek nokta rengarenk çiçeklerin sıcaklığı ve tesettür giyimine kattığı şıklık oluyor.

2015 yılı sonbahar kış sezonunda en çok ilgi görecek modelin leopar ve çiçek desenlerinin bir arada kullanıldığı eşarplar olacağını söyleyebiliriz. Ünlü markaların koleksiyonlarında yer verdikleri leopar ve çiçek desenlerin birleşimi ile oluşturulan eşarp modelleri hayli ilgi çekiyor. Eğer yeni sezonda çiçek desenlere sahip eşarp modasına uyum sağlamak isterseniz leopar desenli eşarplara yer ayırmanızda fayda var. Tesettür giyimli bayanlar her ne kadar çiçek desenli eşarplara ilgi duysa da birçok kadın tarafından dikkat çekici olması nedeniyle tercih edilmemektedir. Fakat çiçek desenli eşarp modası için açık tonlarda tasarlanan küçük ebatlara sahip çiçek modellerine yer verilen eşarpları tercih ederek bu akıma ayak uydurmanız mümkün.

Soğuk kış aylarında rengarenk çiçek desenleri ile içinizi ısıtacak eşarp modellerine alışveriş listenizde yer ayırmayı ihmal etmeyin. Ayrıca sizlere önerimiz düz siyah bir kombin ile çiçek desenlere sahip eşarbınızın uyumundan faydalanmanızdır. Hem asi hem de şık görünmek isterseniz bu kombin sizi tesettür modasının zirvelerine taşıyacaktır. Çiçek desenli eşarp modelleri ile sonbahar kış sezonunun modasına uyum sağlamayı ihmal etmeyin.

Sizin İçin Seçtiklerimiz..

eşarp1 eşarp2 eşarp3

eşarp4 eşarp6 eşarp7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here