Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Yazımızda boğa burcu kadınının belirgin özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden:

Venüs
Toprak
Sabit
6, 4
Cuma
Zümrüt
Pastel mavi, lila
İmparatoriçe
Boğa
Elma, selvi, menekşe, gelincik
Topaz
Bakır

 

Boğa kadınları sessiz ve ve sakin duruşu ile dikkat çeker. Boğa burcu kadınları hem gerçekçi hem de otoriter olduğundan hayata toz pembe bakmaz. Eğer bir boğa kadını bir şeyi istiyorsa ne pahasına olursa olsun  onu elde etmeyi başarır. Hırslıdır, tuttuğunu koparır. Sadakatsizlik ona göre değildir. Kendisi yapmaz yapanı da affetmez.

Duygusal açıdan boğa burcu kadınları narin ve kırılgandır. Eğer onun gönlünü kazandıysanız sizin için elinden gelenin en iyisini yapar ve sizi korur, gözetir. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında soğuk ve acımasız görünseler de aslında yumuşak kalplidir. Bu görüntüsü kendisine zarar verilmesin diye onun takındığı bir zırhtan ibarettir.

İş hayatında arkadaşları tarafından oldukça sevilir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman mutlaka sonunu getirir. Başarısızlıklar onu yıldırmaz aksine hırslandırır. Boğa burcu kadınları için maddiyat önemlidir. Yaşam standartlarını yüksek tutmayı severler.

Boğa kadınları iyi bir eş ve hayat arkadaşı olurlar. Tek eşlilikten yanadır ve onun için sadakat çok önemlidir. İlişkilerinde karşılıklı saygıyı ve sevgiyi ön planda tutmak ister. Kendisine saygı duyulmadığını anlar ise ilişkiden soğumaya başlar.

Evde iyi bir anne olur. Çocuklarını çok sever ve kendini onlara adar. Ev işlerinde hamarat sayılmaz ama elinden geleni fazlası ile yapar. Boş zamanlarında sanatsal faaliyetlerle uğraşmayı sever.

Boğa burcu kadınları hediye almayı ve vermeyi çok severler. Küçük sürprizler ile onun gönlünü kolayca alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here