Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Yazımızda boğa burcunun özelliklerinden bahsedeceğiz.

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden:

Venüs
Toprak
Sabit
6, 4
Cuma
Zümrüt
Pastel mavi, lila
İmparatoriçe
Boğa
Elma, selvi, menekşe, gelincik
Topaz
Bakır

Boğa burcu erkeği oldukça inatçı ve hareketli bir yapıya sahiptir. Eğer tanıdığınız boğa burcu erkeği varsa onu kızdırmamaya dikkat edin. Kızdıklarında  hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermezler ve inatlaşırlar.

Boğa burcu ile evlenmeyi düşünenler kararlarını çekinmeden uygulamaya geçirebilirler. Çünkü boğa burcu her şeyden önce iyi ve uyumlu bir eştir. Çocukları ile iyi anlaşır ve onlar için tüm fedakarlıkları yapar.

İş hayatı konusunda boğa erkekleri disiplinli çalışması ile bilinirler. Çalıştıkları işlerde son derece azimlidirler ve işi başarana kadar devam ederler.

Sağlık yönünden oldukça sağlıklı denilebilecek bir vücuda sahiptirler. Boğa burcu erkeklerinin boyun bölgesine dikkat etmesi gerekir. Sık sık boyun ağrıları, boyun tutulmaları yaşayabilirler.

Arkadaşlık yönünden sıkı birer dost olurlar. En kötü zamanlarınızda yanınızda bulanan nadir insanlar genelde boğa burcu erkekleri olur. Boğa burcu erkeklerinin en yakın arkadaşları kendisi gibi olan boğalardan çıkar.

Boğa burcu erkekleri genelde cömerttirler. Bu cömertlik asla savurganlık olarak algılanmamalı. İşine yaramayacak şeylere para harcamazlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here