Blazer Ceket Kombinleri

Blazer Ceket Kombinleri

 Blazer ceketler, hemen hemen tüm kıyafetler ile kombinlenebilmekte olan kurtarıcı parçalardır. Bu ceketlerle, spor bir şıklığa ulaşabileceğiniz gibi, klasik bir kombini tamamlamanız da mümkündür.

Her Kadının Siyah Bir Blazer Ceketi Olmalı

Blazer ceketler için; en kullanışlı renk siyahtır. Siyah Blazer ceketleri, kotlarınız ve klasik pantolonlarınızla kombinleyebileceğiniz gibi etekleriniz ile birlikte kullanmanız da mümkündür.

İş çıkışı arkadaşlarınız ile dışarı çıkacağınızda, günlük kıyafetlerin üzerine yalnızca siyah bir blazer ceket giyerek, tarzınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Blazer Ceketler İle Fazlalıklarınızı Saklayın

Blazer ceketler ile fazlalıklarınızı gizleyebilmeniz de mümkün. Kadınların en büyük sorunlarından birisi olan simit ve göbek bölgesindeki fazlalıkların görünmesini engellemek için; belden oturtmalı hafif bol kesimli blazer ceketleri tercih etmelisiniz. Böylelikle göbek ve simit bölgesindeki fazlalıkları saklarken, belinizin daha ince görünmesini sağlamış olacaksınız. Bunun yanı sıra, topuklu ayakkabılar ile kullandığınızda da, boyunuz daha uzun görüneceğinden dolayı, daha fit ve şık bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Renkli Blazer Ceketler İle Farklı Olun

Marjinal bir görünüme sahip olmaktan hoşlananlardan iseniz; rengârenk blazerlardan birisini seçmeniz mümkündür. Saks mavisi, çingene pembesi, turkuaz, turuncu gibi canlı renklere sahip olan blazer ceketleri, sade bir görünüme sahip olan t-shirtler ile kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz renkli t-shirt ve badiler, tüm renkler ile uyum sağlayacaktır. Altınıza ise; mini etek ya da şort giyebileceğiniz gibi Jean de giymeniz mümkündür. Ayakkabı ve aksesuar seçimi ise; tarzınızı asıl olarak belirleyecek olan kısımdır. Blazer ceketler ile birlikte converse ayakkabı kullandığınızda, spor bir tarz oluşturursunuz. Topuklu ayakkabılar ile ise; klasik ve şık bir tarz oluşturmanız mümkündür. Renkli blazer ceketler için kullanacağınız aksesuarların, küçük boyutlu olması daha faydalı olacaktır. Bu sayede, ceketinizi ortaya çıkarmanız mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here