Birlikte Sinema İzlenmeyecek 10 İnsan Profili

Sinemada tam filme dalmışken ansızın biri çıkar ve tüm filmi berbat eder. İşte bu insanlar ve özellikleri:

Sürekli Bir Şeyler Yiyen Tipler:

Sinemayı adeta bir beslenme salonu zannedip tüm günün kalorisini orada almaya çalışan tiplerdir. Mısır ile başlarlar, cips ile devam edip arada bir kolalarını içer ve film boyunca sizi rahatsız ederler.

Sinemayı Otel Zanneden Tipler:

Yanı başınızda mışıl mışıl uyuyan bir tip ile film izlemek kadar sıkıcı olan başka ne olabilir. Hatta birde bunların horlayan modelleri vardır kesinlikle bunlarla film izlemek istemezsiniz.

Tepkilerini Dışa Vuran Tipler:

Filmdeki başrol vurulduğu zaman “Ya bu niye vuruldu?” diye hunharca bağıran, komik bir sahnede kahkaha ile salonu inleten tipler ile de film izlemek oldukça zor olacaktır. Çok Bilmiş Tipler: Her sahnede ben bunu biliyordum. Sana söylemiştim böyle olacağını  deyip insanın sinir sınırlarını zorlayan tipler ile de sinemaya gideyim demeyin sakın.

Film Sonuna Kadar Soru Soran Tipler:

Filmin başlangıç sahnesinden son sahnesine kadar sürekli bir soru sorma çabası içinde olan tipler ile de film izlemek oldukça zor olur.  Onun sorularını cevaplamaktan filmden bir şey anlamamanız oldukça doğal.

Boş Salonda Yanınıza Oturan Tipler:

Yüz kişilik salonda toplamda 2-3 kişi olmasına rağmen israrla oturmak için yanınızı tercih eden tipler itiraf edelim ki oldukça sinir bozucudur.

Sürekli Hapşuran ve Öksüren Tipler:

Sinemada filmin en heyecanlı yerlerinde bir anda hapşurup ya da öksürüp ödünüzü patlatan tiplerdir. Dikkat dağıtır , sinir eder.

Duygusal Tipler:

Olur olmaz her sahneye ağlayıp duygu patlaması yaşayan insanlar ile de film izlemek zordur.

Sinemaya Neden Geldiği Belli Olmayan Tipler:

Sinemada telefon ile sürekli mesaj atıp hatta oyun oynayan tiplerdir. Filmi kesinlikle izlemezler. Bu tiplerin ne amaçla sinemaya geldikleri hala sırrını koruyor.

Arkadaşlarının Yoğun Israrı Sonucu Sinemaya Gelen Tipler:

Aksiyon filmi sevip sevgilisine uyarak duygusal filme gelen ve zorla geldiği her halinden belli olan tiplerdir. Of çekerek bütün filmi burnunuzdan getirebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here