Birbirinden Şık Bluzlarla 2018 İlkbahar/ Yaz Modası

Kombin kolaylığı ve kullanım rahatlığı ile bluzlar, şıklığına önem veren kadınların dolaplarının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Her sezon farklı modellerde ve birçok renkte bluzlar moda olmaktadır. 2018 ilkbahar/ yaz sezonunun göz kamaştıran renkleri, bluzlara da başarılı bir şekilde yansımaktadır. Fırfırlı, carmen yakalı, dantelli, transparan, püsküllü ve daha birçok bluz bu sezonda farklılık arayan kadınların tercihi olmaktadır. Birbirinden güzel ve şık bluzlar, şort ve etekler ile kombinlendiği zaman kadınlar bu sezonun göz kamaştıran ismi olacaklardır.

Carmen Yakalı Bluzlar İle Göz Kamaştıran Şıklık

Köprücük kemikleri, carmen yakalar ile ön plana çıkarılmaktadır ve bu sayede oldukça çekici bir görünüm elde edilmektedir. Boyunlarının zarifliğini ön plana çıkarmak ve çarpıcı bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi carmen yakalı bluzlar olmaktadır. Carmen yakalı bluzlar ise çeşitli aksesuarlar ile süslendiği zaman daha farklı bir görünüm elde edilmektedir.

Fırfırlar 2018 İlkbahar/ Yaz Sezonunda Yeni Trend

Fırfırlı bluzlar şıklığı ile kadınların başını döndürmeye devam etmektedir. Hareketli detay olmasından dolayı kadınlar sıkça tercih etmektedirler. Fırfırlar bluzların göğüs kısımlarında olabileceği gibi kollarda da oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır. Birbirinden renkli fırfırlı bluzlar ile kadınlar ilkbahar ve yaz aylarının göz kamaştıran ismi olacaklardır.

Şıklığınızı Püsküllü Bluzlar İle Gösterin

Püsküller bu sezonun vazgeçilmez bir detayı olmaya adaydır. Klasik giyimin yanında spor giyimde de kolay bir şekilde kombinlenmesinden dolayı kadınlar asla vazgeçemeyeceklerdir. Klasik giyinmeyi tercih eden kadınlar, kalem eteklerle püsküllü bluzları kombinlediği zaman oldukça zarif ve şık görüneceklerdir. Bunun yanında jean pantolonlar ve püsküllü bluzların uyumu da fazlasıyla şık görünmektedir. Gri ve füme renkli püsküllü bluz tercihinde ise jean pantolon tercih edilmelidir.

Transparan Bluzlar Bu Sezonun Vazgeçilmezi

Her sezonda olduğu gibi 2018 ilkbahar ve yaz sezonunda da transparan bluz modelleri fazlasıyla görülecektir. Özel davetlerde veya etkinliklerde transparan bluzlar ile çok çekici bir görünüm elde edilmektedir. Transparan detaylar ise genellikle şifon bluzlarda kullanılmaktadır. Ten güzelliği transparan detaylar ile daha fazla ortaya çıkmaktadır.

Birbirinden şık ve iddialı bluz modelleri hakkında detaylı bilgi almak için http://www.bluzmodelleri.net/sezonun-sik-ve-iddiali-bluz-modelleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here