Bebekler İçin Örgü Modelleri

indir (1)

Bebekler İçin Örgü Modelleri

Dünyanın en güzel varlıkları olan bebekler için her geçen gün daha güzelleri tasarlanıp örülen bebek hırkaları, bebek kazakları ve bebek yelekleri sizleri de hayran bırakacaktır. Bu modellerden örerek bebeklerinizi sıcacık tutabilirsiniz. Eğer örgü örmeyi seviyorsanız ya da ördürmek için bir model düşünüyorsanız bebekler için örgü modelleri hakkında ki bu yazımızı okuyabilirsiniz.
Bebekler için örgü modelleri denilince akla kız çocuk için pembe iple örülmüş, erkekler için de mavi iple örülmüş birbirinden farklı giysi türü gelmektedir. Şapkalar, eldivenler, patikler, kazaklar, yelekler ve hırkalar bu giysi türlerinden bazılarıdır. Minicik ellerine öreceğiniz eldivenler ve minicik patikler onu sıcacık tutacaktır. Ve tatlılığına tatlılık katacaktır.

Bebek Örgü Model Örnekleri

Dilimlenmiş bebek yeleği olarak bilinen bebek yeleği modelini sizlerle paylaşacağız. Eğer bebekler için örgü modelleri hakkında bir fikir sahibi olmak istiyorsanız bu modeli mutlaka denemelisiniz. Yelek toplamda üç kısımdan oluşacaktır. Altı ilmek ile yaka kısmı sonrasında otuz ilmek ile roba kısmı ve kalan ilmekler ile de etek kısmı örülecektir. Etek kısmı örülürken son altı ilmekten önce birer ilmek arttırılacaktır. Toplamda seksen dört ilmek ile başlanan yeleğin tüm sıralarında dört diş haroşa kullanılacaktır. Sonrasında iki diş kısmı haroşayı örerek başta ki otuz ilmek örülmeden geri dönülecektir. Etek kısmı beş diş haroşa ve iki sıra düz örgüden oluşacaktır. Boyun kısmında örülecek haroşalar ki sıra da bir tekrarlanmalıdır ön kısım ise altı dilimden meydana getirilecektir. Sizler de bu basit ve şık bebek yeleği modelini örebilirsiniz ya da örgü ören birinden sipariş edebilirsiniz. Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan örgüler ile bebeklerinizi sımsıcak tutabilirsiniz.

Bebekler için örgü modelleri konusunda derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here