Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebek bekleyen anne adayları ya da bebeğini kucağına almış annelerin en büyük zevklerinden biridir bebekleri için battaniye örmek. Artık herkes  hazır giyime yönelse de bir annenin kendi elleriyle bebeği için ördüğü  battaniye çok kıymetlidir. İleride hatıra olarak bırakabileceği bir anıdır.

 

Bebek battaniyesi modellerine bakmanız için ille de bebek beklemeniz  veya bebeğinizin olması  gerekmiyor. Soğuk kış akşamlarında koltuğunuzda otururken üzerinize alabileceğiniz yumuşacık bir battaniye istiyorsanız  da bu modellere göz atmanızda fayda var.

 

Bebek battaniyesi modellerini araştırırken dikkatimizi çeken bir şeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Battaniyenin modeli ister zor olsun ister çok kolay bir örgü olsun dikkat edilen en önemli şey seçilen renkler. Ne kadar canlı, uyumlu renkler seçilirse ortaya çıkan battaniye o kadar sevimli ve güzel görünüyor. Sizler de battaniyenize başlamadan önce bu önerimizi dikkate almayı unutmayın. Eğer battaniyeyi kız bebek  mi yoksa  erkek bebek için  mi örüyeceğiniz daha belli değilse her iki cinsiyete de yakışacak renkler seçmenizde fayda var. Örneğin sarı, yeşil, turkuaz gibi renkler hem battaniyeyi çok canlı gösterir hem de kız bebeğe de erkek bebeğe de rahatlıkla kullanılabilir.

 

Şimdi sizler için hazırladığımız bebek battaniyesi modellerine bakalım isterseniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here