Basit iğne oyası havlu kenarı örnekleri

igne oyasi havlu kenari ornegi

Kadınların en çok sevdiği örgü işlerinden bir tanesi olan iğne oyası örnekleri, son zamanlarda kadınlar tarafından baya tercih edilmektedir. Kadınların bu iğne oyası örneklerini tercih etmesindeki en önemli nedenlerden bir tanesi hem basit işlenmesi hem de görünüş itibari ile gayet güzel motiflerin ortaya çıkmasıdır.

Basit iğne oyası havlu kenarı örnekleri yapmanız için sizlere çok basit bir şekilde işleyebileceğiniz örnekleri seçtik. Aşağıdaki tüm örnekler iğne oyası havlu kenarları olduğu gibi siz yazma kenarlarına da kullanabilirsiniz. Bu yüzden ikili arasında kararı sizlere bırakıyoruz. iğne oyası bildiğiniz gibi tüm kadınların çeyizliklerinde kesinlikle olan bir parça olmakla beraber iğne oyası havlu kenarı olduğu gibi iğne oyası yazma kenarı da bulunmakta.

2015 iğne oyası havlu kenarı modelleri ve örneklerini incelediğimizde tığ ile işlenen motiflerin daha da cazibeli olduğu al beni götür resmine böründüğü görülüyor. Söz konusu iğne oyası havlu kenarı örneği bakımından oldukça manevi değerinin de olduğunu belirtmekte fayda olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here