Balık Formlu Abiye Elbise Modelleri

Balık Formlu Abiye Elbise Modelleri

Özellikle fiziğine çok güvenen bayanların vazgeçilmezi olan balık formlu abiye elbise modelleri dar bir kesime sahip oluşları ile bilinirler. Dar kesim olan bu abiye modelleri tüm vücut hatlarını ortaya çıkarmaktadır. Bu da kişiye daha seksi bir görünüm kazandırmaktadır. Eğer sizler de vücut hatlarınıza güveniyorsanız balık formlu abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz.
En şık balık formlu abiye elbise modellerikonusunda bilgi sahibi olmak için moda evlerinin kataloglarına göz atabilirsiniz. Birçok modacı tarafından tasarlanan bu elbise modelleri son yılların en çok tercih edilen abiyeleri arasında yer almaktadır. Herkesin dikkatini çekebileceğiniz bu modellerle çok şık ve çok zarif bir görünüme de ulaşabileceksiniz. Böyle bir modeli çok ince bir vücuda sahip olan, ince belli bayanlar tercih edebilmektedir. Kilo fazlalığı olan bayanlarda şık durmayan model her bayanın giymek isteyeceği kadar şık ve asil olması ile dikkat çekmektedir.

balık-formlu-abiye-kızmızı-2014-Abiye-Modelleri-ve-Çeşitleri

Balık Formlu Abiyeleri Herkes Tercih Edebilir mi?

Balık formlu abiye elbise modelleri ince bir bele sahip olan ve kum saati vücut tipine uygun bayanların seçebileceği modeller arasında yer almaktadır. Her vücut tipi balık formlu abiyeleri tercih edememektedir. Vücut tipleri dörde ayrılmaktadır. 1.si armut vücut tipidir. Bu vücut tipinde ki bayanlar dar omuzlara, küçük göğüs kafeslerine, ince bir bele ve iri kalçalara sahiptirler. Seçecekleri kıyafet türü se kesinlikle üst bedeni oturan alt tarafı bollaşan abiyelerden yana olmalıdır. Diğer bir vücut tipi de dikdörtgen vücut tipidir. Geniş omuzlara, normal veya iri göğüslere ve belirgin olmayan düz bir bele sahip bayanlar bu vücut tipindedirler. Giyecekleri elbiselerin straplez ya da askılı modeller olması önemlidir. Elma vücut tipinde ise kısa kalın bir boyun ve geniş omuzlar ile dar kalçalar söz konusudur. Bu vücut tipi bayanlar v yakalı abiyeleri tercih ederek boyun kısmını açıkta bırakmalıdır.

Sizler de balık formlu abiye elbise modelleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here