Balık Etek Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayatında ilk kez tadacağı bir duygu için özenle seçim yapacağı gelinlikler birçok farklı modele ve desene sahiptir. Gelin adaylarının en kararsız kaldıkları seçim noktası ise gelinlik tercihidir. Modaya uygun gelinlik seçimi yapmak isteyenler için balık etek gelinlik modelleri 2015 yılında dantel ve işleme detayları ile en beğenilen gelinlik çeşitleri arasında yer alıyor.

Balık etek gelinlikler daha çok fit ve güzel bir vücuda sahip olan genç kızların düğün gecesinde şık ve estetik bir görünüme sahip olmalarını sağlıyor. Hem iddialı hem de şık bir gelinlik seçimi yapmak isteyenler için balık etek modeller oldukça estetik bir görünüm sağlıyor.

Balık etek gelinlik modelleri yeni sezonda taşlı ve abartılı çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Genç kızların en özel gününde albenisi ön plana çıkaran bu modeller gelin adayının düğün gününde tüm gözleri üzerine toplamasını sağlıyor. Balık etek gelinlik modelleri eskiden açık alanlarda gerçekleştirilen düğünlerde pek tercih edilmiyordu. Ancak modanın da etkisi ile ufak dokunuşlar getirilen balık etekler uzun kuyruklu modelleri ile özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmezi haline geliyor. Yalnız balık etek gelinliklerin tek kusuru sadece ince ve zarif bayanlara hitap etmesi. Bedeni tamamen saran bu modeller tamamen kendine ve vücuduna güvenen bayanların tercihi olabiliyor.

Balık etek gelinlikler üst kısmı dar, alt kısmı ise gitgide kabaran şık modelleri ile gelin adayına yürürken de oldukça zarif bir görünüm sağlar. Dar kesim olması nedeniyle kilolu bayanlar tarafından tercih edilemeyen bu modeller son dönemlerde etek kısımlarında bol dantel detayların kullanıldığı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Siz de hayalinizdeki gelinlik seçimi için henüz karar vermediyseniz ve kendinize güveniyorsanız şık, göz alıcı bir balık etek gelinlik modeli ile masallardaki peri kızı olabilirsiniz. Düğününüzde tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını istiyorsanız balık etek gelinlikler sizin için en ideal seçim olacaktır.

Sizler İçin Hazırladığımız ”Balık Etek Gelinlik Modelleri”

balık1 balık2 balık3 balık4

balık5 balık6 balık7 balık8

balık9 balık10 balık11 balık12

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here