Babynest ile Bebeğiniz Hijyenik Uyuyacak

Babynest bebek beden gelişimi ve huzuru için olmazsa olmazlarımız arasında yerini aldı. Bütün anneler hastane çantalarının yanına birde babynestleri ekledi. Bunu yapmalarını sağlayan elde tutulur birçok sebepleri olan anneler öncelikle bebeklerinin hijyenik bir yerde uyumalarını düşünmektedir. Hal böyle olunca her yerde babynest görmemiz kaçınılmaz oluyor.

Dışarıda emzirme, bez değiştirme gibi uygulamaları yaparken bebeğiniz yuvasında rahat ediyor. Bez değiştirme işleminde bebeğinizi temizliğinden emin olmadıgınız yerlere koymak zorunda kalmıyorsunuz. Gönül rahatlığıyla bebeğinizin rahatını sağlıyorsunuz. Yan kenarlıkları sayesinde düşme tehlikesini ortadan kaldıran babynest anne ve babaların kolay taşıma aracı oluyor. Uyku düzenini sağlayan bebeklerde ağlama oranı daha düşük, iç huzur daha yüksek oluyor. 2 yaşa kadar gelişim gösteren bebekler yatakların geçerken yadırgama olayı yaşanmıyor.

Babynesti yan korumalıkları sayesinde anne,baba arasına bebeklerini alarak rahatça uyuyabiliyor. Bebeğin babynestten kayma, düşme tehlikesi sıfır olurken gece uyanan bebeğine anne hemen müdahale edebiliyor. Hem anne hem baba sıcaklığını alan bebek kadar mutlusu yok!

Her bebekli eve bir babynest lazım…

Babynestin Hayatımızdaki Yeri?

Her zaman bebeğimiz için en iyisi olsun isteriz. Anne karnındaki gibi bir yuva oluşturuyor olması ve anne sıcaklığını yakalıyor olması babynesti özel kılıyor. Babynestin bebeğinize özel alan oluşturup hijyen ve güvenlik sağlaması çok önemli. Boyut ve en olarak 2 yaşına kadar kullanılabilir olması pratiklik açısından önem arz ediyor. Her yere kolay taşınması annelerin vazgeçilmesi yapıyor ve bu bebeğin uyku düzeni oturtması açısından çok önemlidir.

Babynest karyola ve yatakta çok iyi komplike olmaktadır. Anne mutfakta ilgilenirken dahi bebeği babynestin içinde yanında rahatça uyuyabilir ve gözü her an üzerinde olabilir. Misafirlikte bebeği temizliğinden emin olmadıgınız yerlere yatırmak ne kadar doğru olur ki. Araba yolculukları sırasında bebeğin sarsılmaması adına babynestin içinde durması ve üstelik düşme tehlikesinin olmaması annelere ayrı bir konfor veriyor.Evden uzakta olsanız bile bebeğiniz kendini evinde hissediyor, böylece bebeğiniz hiç huzursuz olmuyor!

Babynestin en önemli kısmı ise yapıldığı kumaştır. Nerede, nasıl üretildiği ve dikim aşamasında temizlik bebek ürünü olduğu için önemli konular arasındadır. Kumaşta terleme yapmayan nem ve buhar geçirgenliği olmalıdır. Organik kumaş olmasına özen gösterilmelidir. Boyut olarak büyük boy olmalı ve yan korumalıkların kısa olmaması gerekmektedir. Babynest alırken güvenilir yerden almaya dikkat edilmelidir.

Bebeğinizin sağlığı her şeyden önemlidir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here