Aslan ve Başak Burcuna Göre Abiye Elbise Seçimi

Abiye Elbise Seçimi

Burçların etkisinin kişiliğe ve normal yaşantımıza ne şekilde yön verdiğini hepimiz biliyoruz. Aslında her şey gezegenlerin elindeymiş gibi görünüyor. Bu nedenle gezegenlerin birbirine yaptıkları çekim kuvvetlerine kulak vererek özel günlerimizde daha fazla etki bırakma fırsatı bayanlara veriliyor. Abiye elbise tercihlerinde elbette herkes tarzına uygun olanı giyer. Peki, bu tarzınızı aslında burcunuz belirliyorsa ve ona kulak verirseniz ortamda daha fazla ön plana çıkacaksanız bu burçların size neler fısıldadığını dinleyin o zaman.

Aslan ve Başak Burcu Abiye Tercihleri

Aslan Burcu

Aslan Burcu
Aslan burcunun en temel özelliği lider bir ruha sahip olmasıdır. Pohpohlanmaktan ve ön planda olmaktan hoşlanan aslan kadını tatlı ve nazik tavırlar ile kendini sevdirir. Canlı ama asil görüntü sergiler ve pahalı olduğu kadar ağır kıyafetlerden hoşlanır. Hazır kıyafetler almayı pek sevmez ve kendine özel olarak kıyafet diktirmeyi tercih eder. Bu nedenle çevresindekilerden farklı tasarım elbise giymek ister ve marka kıyafetler giymeye bayılır. Bu sezon en moda renk olan vişneçürüğü elbise ile önden yırtmaçlı bacak dekoltesi size çok yakışacaktır.

Başak Burcu
Başak Burcu
Başak burcunu pratik zeka ve çalışkan olarak tanımlayabiliriz. Zekalarına çok güvenen bu burç kadınları soğukkanlı tavırlar sergilerler ve bu sayede dikkat çekerler. Başak burçları tüm bunlar dışında tutumlu özelikleri ile tanınırlar ve insanlarla içli dışlı olmak yerine mesafeli olmayı ve soğuk davranmayı tercih ederler. Kıyafet tercihleri ise yumuşak tonlarda ve pratik tercihlerdir. Genellikle mini elbiseleri tercih ederler ve bu sezon moda olan su yeşili yırtmaçlı elbise ile bu tercihlerinden vazgeçecekler.

Aslan ve başak burcu diğer abiye seçenekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here