Armine Pardesü Modelleri 2017

Pardesüler tesettür giyim tarzının temel parçalarından bir tanesidir. Tesettür giyim denince akla ilk gelen markalardan olan Armine’de doğal olarak pardesü çeşitliliği oldukça fazla. Her tarza ve bedene uygun pardesü çeşitleri Armine’de uygun fiyatlarla sunuluyor. Armine’den pardesü alışverişi yapacaksanız; pardesünün kalınlık ve incelik detaylarına dikkat etmelisiniz. Pardesüyü kullanacağınız mevsimi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Armine Trençkot Tipi Pardesü Modelleri

Trençkot pardesünden çok ceket tarzına yakın bir modeldir. Klasik trençkotlar kalça seviyesinde biterken pardesü kategorisinde olanlar uzun boylarıyla dikkat çeker. Ayak bileğine kadar uzanan trençkot tipi pardesülerde camel, bej ve taş rengi gibi renk alternatifleri vardır. Bel kemeri ve düğmeleriyle tam anlamıyla trençkota benzeyen bu pardesüleri 300 TL’nin altında bir ücrete satın alabilirsiniz.

Armine Desenli Pardesü Modelleri

Armine’de tesettür giyimin baş tacı pardesüler için desenli alternatifler de sunuyor. Şuan için Armine koleksiyonunda dikey çizgileri olan desenden bir pardesü yer alıyor. Lacivert ve beyaz renklerin kullanıldığı model fırfırlı yaka detayı ile hareketlendirilmiş.

Armine Fermuarlı Pardesü Modelleri

Pardesüler uzun kıyafetler olduğundan düğmeli olduğunda zahmetli bir hale gelmektedir. Bu noktada fermuarlı pardesülerin oldukça pratik olduğu söylenebilir. Fermuarlı pardesülerin lacivert ve siyah gibi koyu renklerini ve vizon, bej, krem gibi açık renklerini bulabilirsiniz. Fermuarlı pardesüler üzerinde herhangi bir detaya yer verilmemiş ve sade bir tasarım kullanılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here