Armine 2021 Yelek Modelleri

Armine 2021 Yelek Modelleri

Yelek tesettür giyimde şık parçalardan bir tanesidir. Doğru tercih edildiğinde yapılan kombinin çok şık olmasına yardımcı olabilir. Armine’nin yelek modellerinde boy genellikle ayak bileğine kadar iniyor ama diz altında biten modellerden de bulunabilmektedir. Armine yelek modellerini tasarlarken birçok farklı kesim, detay ve renk düşündüğünden; yelek çeşitliliği de oldukça fazla.

Armine’nin fermuarlı yeleklerinde fıstık yeşili, pudra, lacivert ve siyah gibi renk seçenekleri var. Fermuarlı yeleklerde düz yaka tercih edilmiş. Büyük ön ceplerle hareketlendirilen fermuarlı yeleklerin cep kısımlarında fermuar kullanılmış. Fermuarlı yelekler için boy diz hizasında bırakılmış.

Armine yeni sezon yelek modelleri 2021

Asimetrik kesimlerin modern çizgide tasarımlar ortaya çıkmasında faydası olduğu biliniyor. Asimetrik kesimli yeleklerle şık ve modern bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz. Armine asimetrik kesimli yeleklerde sütlü kahve, siyah, kahve, pudra gibi renkler bulunuyor. Asimetrik yeleklerin bazı modellerinde bel kemeri kullanılmış.

  • Armine Kürklü Yelek Modelleri

Kürk detayı kullanılan yeleklerde hâkî, siyah, lacivert gibi renk çeşitleri mevcut. Siyah ve camel renk karışımı kürkler yeleklerin hem yakasında hem etek ucunda kullanılmıştır. Bazı modellerde ise kürke sadece yaka kısmında yer verilmiştir.

  • Armine Püsküllü Yelek Modelleri

Püsküllerle hareketlendirilmiş yeleklerde boy diz hizasındadır. Triko tarzında tasarlanan püsküllü yeleklerde de birçok renk alternatifi vardır. 2021 yelek modellerinde siyah ve bordo tercih edebileceğiniz temel renkler arasında yer alıyor.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)