Alexander Wang İle H&M

Herkesin uzun zamandır beklediği Alexander Wang ile H&M tasarımları sonunda gösterime sunuldu. Çok beğenilecek olan bu koleksiyon Kasımın ilk haftası itibari ile ülkemizde satışa sunulacak.

Alexan der Wang İle H&M

H & M her yıl farklı işbirliklerine imza atıyor. Bu yılın ismi ise kendine ait tarzı ile beğeni kazanmış ve başarıyı yakalamış olan Amerikalı tasarımcı Alexander Wang olmuş. Wang dünya markası olan H&M için tasarladığı koleksiyonunu uzun zamandır merakla bekliyoruz.

Alexander Wang İle H&M

İlk olarak Alexander Wang ile H&M tasarımlarını instagrama koyduğu boks eldiveni görünümünde olan anahtarlıkla gördük ve en azından moda evi bize bir ipucu vermiş oldu. Daha sonra ise tüm gizemi ile koleksiyonu sürdürmeyi başardı. Tam umudu kesmişken Rihanna Alexander Wang ile H&M tasarımlarından giyinerek sokağa çıktı ve meraklı gözler yine bu iş birliğine çevrildi.

alexander-wang-x-hm-vogue-nl-w-02

En sonunda H & M ve Alexander Wang hayranlarının beklediği an geldi ve koleksiyonda yer alan ya da alacak olan tüm parçalar yayınlandı.  Sportif kıyafetlerin oldukça yer kapladığı koleksiyon genel olarak siyah ve gri gibi renklerden oluşuyor. Bu iki renk dışında bir de beyaz renk tercih edilmiş. Nedense ünlü tasarımcı renkli tercihler yapmaktan kaçınmışa benziyor.

Alexander Wang İle  H&M

Sporcu üstleri, dar etekler, sweatshirtler, taytlar, terlik ve ayakkabılar bu koleksiyonda yer alıyor. Ancak diğer iş birlikçilerin aksine bu koleksiyonda herhangi bir aksesuar tanıtımına rastlamadık. Koleksiyon 6 Kasım’da tüm dünya ile birlikte ülkemizde bulunan H & M mağazalarında satışa sunulacak.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here