Aldatıldığınızı Anlamanın Yolları

İlişkilerde güven sorunu en önemli konudur. Birçok ilişkide karşılaşılabilen bir durum olarak aldatılmak bayanların güvenini en çok sarsan durumdur. Aldatıldığını öğrenmek her ne kadar büyük bir yıkım olsa da bunun daha kötüsü ise yıllarca aldatıldığını öğrenmektir. Böyle bir durum yaşamayı istemiyorsanız aldatıldığını öğrenmenin yolları hakkında sizlere vereceğimi ipuçlarından faydalanmalısınız.

  • Aldatan erkekler genellikle diğer ilişkisinin ilk dönemlerinde size ve isteklerinize karşı daha fazla duyarlılık gösterecektir. Bunun nedeni ise içindeki suçluluk duygusunu bastırma isteğidir.
  • Sevgiliniz ya da eşiniz artık günlük rutin yaşantısında değişikliklere başlıyorsa bu aldatılmanın işaretidir. Eskisi kadar boş vaktinin olmadığını söylemesi sizin için bir ipucudur.
  • Erkekler bu dönemlerde büyük bir duygusal açıdan büyük bir karmaşa yaşarlar. Bu nedenle ufacık bir sorundan dolayı bile sizinle kavga etmeye başlarlar.
  • Artık size eskisi kadar vakit ayırmayan partnerinizin bunun için birçok çeşitli bahanesi de hazırdır. Yoğun iş saatleri ise bunun en bilindik örneğidir.
  • Daha önceden aşina olduğunuz seçimleri değişiklik gösterebilir. Eğer hiç dinlemediği tarzlarda müzikler dinlemeye başladıysa bu yeni ilişkisinden kaynaklanan bir ipucu niteliği taşır.
  • Sizi ya da ilişkinizi başkaları ile kıyaslamaya başlayan sevgiliniz artık ayna karşısında daha fazla vakit geçiriyorsa aldatıldığınızı kabullenmenin vaktidir.
  • Erkekler aldatma döneminde kendilerini çok çabuk ele vermektedir. İş saatleri uzuyorsa ve eve geç geliyorsa diğer ilişkisine ayırdığı uzun vakitlerden kaynaklanmaktadır. Ayrıca bu süreçte ”seni seviyorum” sözleri de eski yetkisini kaybetmeye başlayacaktır.
  • En büyük ipucu ise telefonunda saklıdır. Mesajlar ve arama kutusu günlük olarak boşaltılıyorsa sizin görmemeniz gerekenler yok ediliyordur. Ayrıca sevgilinizi ya da eşinizi bir erkek arkadaşı sıkça aramaya başladıysa bundan kuşkulanmanın vaktidir. Çünkü erkekler genellikle ikinci ilişkilerini erkek ismi olarak kaydetmeyi seçerler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here