Abiye Elbiselerde Kullanılacak Saç Modeli Seçimi

Abiye Saç Modelleri

Özel davetlerde, düğün, mezuniyet, nişan gibi organizasyonlarda kıyafetlerinizi tamamlayacak saç modellerine ihtiyaç duyulur. Abiye saç modelleri bu tarz durumlar için uygundur. Saç kesimi ve modeli dair her türlü ayrıntı bu geceler için önemlidir. Ayrıca elbise modeliniz, saçınızın rengi, takılarınız ve makyajınız ile saçlarınızın bir uyum sergilemesi gerekir.
Bayanlar her zaman saçlarına özen gösterir. Ancak bu gibi durumlarda seçilecek model için dikkatli olmak gerekmektedir. Hangi saçın size ve kıyafetinize uyacağına karar veremiyorsanız. Yapılacak tek iş kendinizi uzman ellere bırakmaktır. Hatta çok özel bir gün için misafir olacaksanız, saçlarınızı önceden yaptırıp size uyup uymadığına karar verebilirsiniz.

Abiye Saç Modelleri Çeşitleri

Abiye saç modellerinin elbise modelinize ve yüz şeklinize kesinlikle uyumunu sağlamalısınız. Makyajını ise daha sonra saçınıza uygun olarak yaptırabilirsiniz. Kısa bir boyna sahipseniz bunu saç modeliniz ile uzun gösterme imkanına sahipsiniz. Yüzünüz biraz toplu ise yine saç modelliniz ile uzun bir yüz görünümü verebilirsiniz. Topuz yaptırmak özel günlerden en çok tercih edilen modellerdendir. Yüzlerce çeşit topuz modeli bulunur ve hangisinin size uyacağına kuaförünüz ile karar verebilirsiniz. Gizlemek istediğiniz kulaklarınızsa daha dökümlü modellere yönelebilirsiniz.
Aynı zamanda dekolte bir elbiseniz varsa topuz modelleri en uygun olanı olacaktır. Elbiseniz tek omuzluysa açık olan tarafınızı açıkta bırakacak şekilde saçlarınızı yandan bir model yaptırabilirsiniz. Bu sezon abiye saç modellerinde doğal saç modelleri oldukça tutulmaktadır. Takı kullanmak istemiyorsanız çeşitli taşlarla saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Abiye saç modellerinde dalgalar ve örgü modelleri de oldukça ilgi çekici görünebilir. Sade bir şıklık için ise arkadan sımsıkı toplanmış saçları tercih edebilirsiniz.

Abiye saç modellerinde tercih yapmadan önce galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here